Prawo wciąż jest sexy! Pełen emocji teaser spin-offu "Żony idealnej"

"The Good Fight" (Fot. CBS)

Brudne walki w sali sądowej, emocje, romanse i Rose Leslie w roli chrześnicy Diane Lockhart. Zobaczcie teaser "The Good Fight", który zawiera (prawie) wszystko to, za co uwielbialiśmy "Żonę idealną".

"Kiedy praktykujesz prawo, nie polegasz na instynkcie. Czekasz, słuchasz i obserwujesz. W końcu każdy pokazuje swoje prawdziwe oblicze" - radzi Diane Lockhart (Christine Baranski) w pierwszym zwiastunie spin-offu "Żony idealnej". Na ekranie pojawiają się również Rose Leslie, która gra Maię, młodą prawniczkę i zarazem chrześnicę Diane, oraz Cush Jumbo, która powraca w roli Lukki Quinn.

Akcja nowego serialu rozpocznie się rok po wydarzeniach z finału "Żony idealnej". Maia padła ofiarą finansowego przekrętu, który zniszczył jej reputację i wyczyścił oszczędności Diane. Obie panie zostają zmuszone do opuszczenia Lockhart & Lee i wraz z Luccą Quinn rozpoczynają pracę w nowej kancelarii.

W spin-offie "Żony idealnej" będziemy także oglądać Sarah Steele, czyli Marissę Gold, córkę Eli, która zostanie "nową Kalindą" (śledczą firmy). Ponadto pojawią się Delroy Lindo, Justin Bartha, Erica Tazel, Paul Guilfoyle, Bernadette Peters oraz znani z "Żony idealnej" Zach Grenier, Jerry Adler, Gary Cole i Carrie Preston, którą zobaczymy ponownie jako Elsbeth Tascioni.

"The Good Fight" tworzy ekipa "Żony idealnej", z Robertem i Michelle Kingami na czele. Serial będzie mieć premierę 19 lutego na CBS All Access. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się w Polsce.

the-good-fight-poste567

REKLAMA