6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" (Fot. FX)

0

"Shameless" z zamówieniem na 8. sezon. "Shooter" z 2. sezonem. David Thewlis z "Harry'ego Pottera" w obsadzie "Fargo". A oprócz tego "Major Crimes", "Narcos" i nie tylko.

1. "Shameless" z zamówieniem na 8. sezon. Showtime zamówił 8. sezon "Shameless", składający się z 12 odcinków. Premiery możemy się spodziewać jesienią 2017 roku.

2. "Shooter" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja USA Network zamówiła 2. sezon serialu "Shooter" z Ryanem Phillippe'em.

3. David Thewlis z "Harry'ego Pottera" w obsadzie "Fargo". Do obsady 3. sezonu "Fargo" dołączył David Thewlis, czyli Remus Lupin z "Harry'ego Pottera. Zobaczymy go w roli V.M. Vargasa, tajemniczego samotnika i prawdziwego kapitalisty, który przyniesie złą wiadomość Emmitowi Stussy'emu (Ewan McGregor), Królowi Parkingów Minnesoty.

4. "Major Crimes" wraca w lutym. Sezon 5B "Major Crimes" będzie mieć premierę 22 lutego.

5. Joel McHale poprowadzi People's Choice Awards. Joel McHale będzie gospodarzem gali People's Choice Awards, która odbędzie się 18 stycznia.

6. Miguel Ángel Silvestre w 3. sezonie "Narcos". Znany z "Sense8" Miguel Ángel Silvestre pojawi się w 3. sezonie "Narcos" w roli faceta, który zajmuje się praniem pieniędzy dla kartelu.