3. sezon "Detektywa"? Matthew McConaughey mówi, że chętnie by wrócił do serialu

"Detektyw" (Fot. HBO)

HBO chyba już zapomniało o "Detektywie", ale ciągle o serialu pamięta Matthew McConaughey. Aktor powtórzył, że gdyby tylko nadarzyła się okazja, on chętnie by wcielił się w Rusta Cohle'a.

Gospodarz "The Rich Eisen Show" znowu rozmawiał z Matthew McConaugheyem o potencjalnym 3. sezonie "Detektywa" (pierwsza taka rozmowa jest tutaj). Serialu nigdy oficjalnie nie skasowano, a HBO miało podpisać umowę na kolejne projekty z jego scenarzystą, Nikiem Pizzolatto. Tyle że nic nie słychać ani o żadnych nowościach, ani o powrocie antologii o detektywach.

Być zamiast tworzyć coś od zera, HBO powinno wrócić do zielonej Luizjany i pokazać nam nową sprawę detektywów Harta i Cohle'a. McConaughey zdradził, że po tym jak wyraził swoje zainteresowanie powrotem do serialu, ludzie zaczęli go wypytywać, kiedy będzie 3. sezon "Detektywa".

- W tej chwili nie ma takich planów. Rozmawiałem z Nikiem Pizzolatto, który teraz zrobił sobie chwilę przerwy. (...) Gdyby to znów było tak dobrze napisane i się pojawiło, nie zawahałbym się ani chwili. Zdecydowanie jestem otwarty - powiedział aktor.

Co na to HBO? Nowy dyrektor programowy stacji Casey Bloys ostatnio mówił, że "Detektyw" nie jest jeszcze martwy, ale na razie nie ma żadnego pomysłu na 3. sezon. Co w praktyce prawdopodobnie oznacza, że choć serialu nie skasowano, to szansa na jego powrót duża nie jest.

REKLAMA