5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Place" (Fot. NBC)

Twórca "The Good Place" wyjaśnia, czemu 1. sezon jest skrócony. Vincent D'Onofrio mówi, że Kingpin jeszcze wróci. "Pozostawieni" na pierwszym zdjęciu z 3. sezonu. A oprócz tego "The Detour" i nie tylko.

1. Twórca "The Good Place" wyjaśnia, czemu 1. sezon jest skrócony. "The Good Place" wróci 5 stycznia po przerwie, ale zobaczymy jeszcze tylko 4 odcinki. I wcale nie dlatego, że NBC nie chciało więcej. Decyzję o tak krótkim sezonie podjęli twórcy. Michael Schur tłumaczy w rozmowie z TVLine, że od początku chciał, aby 1. sezon miał tylko 13 odcinków. Jak mówi, "The Good Place" to jeden z tych seriali, w których wszystko ma swoje miejsce. Nie da się stworzyć tylu odcinków, ile stacja sobie zażyczy, bo najpierw musi być pomysł. Co więcej, jeśli serial dostanie zamówienie na 2. sezon, też będzie on skrócony. 13 odcinków to wg Schura dokładnie tyle, ile "The Good Place" potrzebuje na sezon.

2. Vincent D'Onofrio mówi, że Kingpin jeszcze wróci. Vincent D'Onofrio zapewnia fanów, że jeszcze go zobaczymy w serialach Marvela i Netfliksa. Ale nie mamy co się spodziewać wizyty Kingpina w "The Defenders".

3. Lyndsy Fonseca w pilocie serialu SyFy. Lyndsy Fonseca dostała główną rolę w "The Haunted", pilocie nowego serialu SyFy, opowiadającego o czwórce rodzeństwa, którzy po śmierci rodziców muszą zmierzyć się z duchami z ich przeszłości.

4. "The Detour" wróci w lutym. 2. sezon "The Detour" będzie miał premierę 21 lutego. Gościnnie pojawią się Samantha Bee, James Cromwell, John Oliver, Laura Benanti, Jeffrey Vincent Parise i Max Casella.

5. "Pozostawieni" w Australii - pierwsze zdjęcie z 3. sezonu. Serial wróci w kwietniu, a zdjęcie zawdzięczamy serwisowi EW.com. Pod linkiem znajdziecie także trochę spoilerów związanych z nowym miejscem akcji "Pozostawionych".

tlo_bk_0128

REKLAMA