Tu nic nie jest takim, jakim się wydaje. Pełny zwiastun "Riverdale" - nowego serialu CW

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Piękna młodzież, tajemnicze morderstwo i mroczny klimat prawie jak w "Twin Peaks". Pojawił się pełny zwiastun "Riverdale" - nowej produkcji telewizji CW, opartej na komiksie.

Serialowe "Riverdale" to osadzona we współczesności historia, której bohaterami są kultowe postacie Archie Comics. Serial w nowy, zaskakujący sposób przedstawia takich bohaterów, jak Archie, Betty i Veronica, którzy odkrywają surrealizm małomiasteczkowego życia, rozwiązując zagadkę morderstwa. Okazuje się, że za fasadą zwyczajności Riverdale skrywa się mnóstwo mroku i dziwności.

W serialowego Archiego wciela się nowozelandzki aktor K.J. Apa, w obsadzie znajdują się także Lili Reinhart, Cole Sprouse, Ashleigh Murray, Luke Perry, Marisol Nichols i znana z "Twin Peaks" Mädchen Amick. Producentami "Riverdale" są Roberto Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater. Serial będzie miał premierę 26 stycznia w USA, dzień później pojawi się na polskim Netfliksie.

Nowy zwiastun skupia się z jednej strony na skomplikowanym życiu miłosnym Archiego (Betty czy Veronica, oto jest pytanie), a z drugiej na morderstwie i tajemniczości, która definiuje Riverdale. Na pozór to idealne amerykańskie miasteczko, a w rzeczywistości... sami zobaczcie.

  • Shakuahi

    Jakieś takie... wtórne się to wydaje.

  • Hazel

    To tak bardzo wygląda na serial CW.