7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Bryan Fuller ma pomysł na kontynuację "Hannibala". Matthew Del Negro zapowiada swój powrót do "Teen Wolfa". Święta z brytyjskimi serialami w Ale kino+. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Pamiętniki wampirów" i nie tylko.

1. Bryan Fuller ma pomysł na kontynuację "Hannibala". W podcaście "Shock Wave" Bryan Fuller powiedział, że chciałby wskrzesić "Hannibala" jako miniserial (6-8 odcinków) i zaprezentować w nim swoją wersję "Milczenia owiec". Ale nie będzie to takie proste - w tej chwili nie ma stacji, która byłaby tym zainteresowana, aktorzy są zajęci, a i sam Fuller jest teraz showrunnerem "American Gods".

2. Matthew Del Negro zapowiada swój powrót do "Teen Wolfa". Aktor poinformował na Instagramie, że zobaczymy do w sezonie 6B.

3. Alexandra Chando w "Pamiętnikach wampirów". Znana z "The Lying Game" Alexandra Chando pojawi się w "Pamiętnikach wampirów" w roli lekarki o imieniu Tara.

4. Święta z brytyjskimi serialami w Ale kino+. Ale kino+ wyemituje w święta (po raz pierwszy w polskiej telewizji) miniserial "Doktor Thorne", którego twórcą jest Julian Fellowes, scenarzysta "Gosford Park" i "Downton Abbey". Główną rolę gra Tom Hollander, w obsadzie znajdują się także Ian McShane, Stefanie Martini czy Alison Brie. Premierowe odcinki pokazywane będą w świąteczny weekend od 24 do 26 grudnia, o godz. 19:10. Fani brytyjskich produkcji będą także mogli zobaczyć świąteczny odcinek specjalny serialu "Grantchester". Emisja w poniedziałek, 26 grudnia o godz. 20:10 w Ale kino+.

5. Ichabod Crane i jego nowa ekipa w zwiastunie 4. sezonu "Sleepy Hollow". Serial wraca 6 stycznia.

6. Zapowiedź powrotu "Legends of Tomorrow". Nowe odcinki od 24 stycznia.

7. A poza tym życzymy Wam wesołych świąt - z serialami lub bez!

xmas_2016

REKLAMA