7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

Netflix zamawia 3. sezon "Fuller House". Problemy z rebootem "Opowieści z krypty". Zdjęcia z 4. sezonu "Sleepy Hollow". A oprócz tego "Doktor Who", "This Is Us" i nie tylko.

1. Netflix zamawia 3. sezon "Fuller House". Netflix zamówił w święta 3. sezon "Fuller House". Premiery możemy się spodziewać w 2017 roku.

2. Problemy z rebootem "Opowieści z krypty". Nowe "Opowieści z krypty" M. Nighta Shyamalana prawdopodobnie nie powstaną. Stacja TNT ma problem ze zdobyciem wszystkich praw, które są potrzebne, żeby projekt mógł ruszyć.

3. Zdjęcia z 4. sezonu "Sleepy Hollow". Pojawiły się już zdjęcia z 4. odcinka nowego sezonu "Sleepy Hollow", zatytułowanego "The People vs. Ichabod Crane". Galerię znajdziecie tutaj.

4. Telewizja A&E rezygnuje z dokumentu o Klu Klux Klanie. Serial dokumentalny telewizji A&E początkowo miał nosić tytuł "Generation KKK" i opowiadać o czterech rodzinach, z której każda ma członka mającego zamiar opuścić organizację. Po tym jak pojawiły się kontrowersje - m.in. Ellen Pompeo z "Chirurgów" oznajmiła, że taki serial to promowanie nienawiści - zamieniono tytuł na "Escaping the KKK: A Documentary Series Exposing Hate in America". Ostatecznie z dokumentu o Klu Klux Klanie zrezygnowano całkiem, a telewizja A&E oświadczyła, że jedyne co promuje, to walkę z nienawiścią i uprzedzeniami.

5. Zapowiedź powrotu "Doktora Who". 10. sezon startuje wiosną.

6. RuPaul w "2 Broke Girls". RuPaul pojawi się w "2 Broke Girls" w odcinku z 2 stycznia. Jeszcze jedno zdjęcie tutaj.

ru-1

7. Plakat zapowiadający powrót "This Is Us". Serial wraca 10 stycznia.

this-is-us0567

REKLAMA