"Broadchurch" wraca w 2017 roku. Mamy pierwszy teaser 3. sezonu

"Broadchurch" (Fot. ITV)

Tęskniliście za "Broadchurch"? Dobra wiadomość jest taka, że serial na pewno powróci w 2017 roku. Zobaczcie pierwszy teaser finałowego sezonu.

W przyszłym roku z finałowym sezonem powróci brytyjski serial kryminalny "Broadchurch". O fabule wiemy na razie niewiele - para detektywów, Alec Hardy (David Tennant) i Ellie Miller (Olivia Colman), będzie rozwiązywać sprawę związaną z napaścią na tle seksualnym i jej konsekwencjami, która zatrzęsie serialowym miasteczkiem.

Do obsady dołączą Lenny Henry, Roy Hudd, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark Bazeley. Powrócą Jodie Whittaker i Andrew Buchan jako państwo Latimerowie, Arthur Darvill w roli pastora, Carolyn Pickles jako dziennikarka Maggie Radcliffe oraz Adam Wilson w roli Toma, syna Ellie. Pojawi się także Julie Hesmondhalgh, którą widzieliśmy na pierwszym zdjęciu promocyjnym 3. sezonu "Broadchurch".

Data premiery na razie nie jest znana, a teaser, który pojawił się na YouTube, wypuścili nie Brytyjczycy, tylko BBC America. Na pewno wiemy tylko, że serial powróci w 2017 roku.

REKLAMA