Serialowi aktorzy, którzy skradli nasze serca w 2016 roku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kończymy już nasze podsumowania roku w serialach. A na koniec wyróżniamy garstkę fantastycznych aktorów, bez których to nie byłby aż tak udany rok, przepraszając wszystkich tych, których nie tyle pominęliśmy, ile się nie zmieścili.

Millie Bobby Brown - "Stranger Things"

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

"Stranger Things" (Fot. Netflix)


"Stranger Things" to rewelacyjny miks motywów, które świetnie pamiętamy z dzieciństwa, ale to samo w sobie prawdopodobnie nie wystarczyłoby do sukcesu. O sile serialu Netfliksa stanowi to, że pozwolił nam spojrzeć na to wszystko znowu z perspektywy dzieci. Wszyscy młodzi aktorzy zagrali fantastycznie, ale nie bez powodu to właśnie Millie Bobby Brown może za chwilę sprzątnąć Złoty Glob sprzed nosa Winonie Ryder.

Nie byłoby "Stranger Things" bez dziwnej dziewczynki, która pojawia się w miasteczku w Indianie i przewraca wszystko do góry nogami. Jej strach przed ludźmi, sposób, w jaki go przełamała, a także flashbacki z koszmarnego laboratorium, należą do najbardziej emocjonalnych momentów w serialu. Podobnie zresztą jak te chwile, kiedy Jedenastka staje się zwykłym dzieckiem i zostaje współuczestniczką przygód chłopaków albo dobiera się do gofrów.

Aż trudno uwierzyć w to, że tak młoda aktorka była w stanie zagrać tak trudną rolę, wymagającą przecież ogromnej inteligencji emocjonalnej. Wrażenie robi zresztą też wideo pokazujące, jak dzielnie ogoliła głowę specjalnie dla serialu, o którym mało kto przed premierą myślał, że będzie tak wielkim hitem. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA