6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks" (Fot. Showtime)

Data premiery "Twin Peaks" mogła zostać odgadnięta. "Bates Motel" wróci w lutym. "The Man in the High Castle" z 3. sezonem. A oprócz tego "Will & Grace", nowy serial z Meg Ryan w roli głównej i nie tylko.

1. Data premiery "Twin Peaks" odgadnięta? Na Reddicie i fanowskiej stronie Welcome to Twin Peaks pojawiły się sugestie, że nowe "Twin Peaks" będzie mieć premierę 30 kwietnia i przejmie w niedzielnym programie Showtime slot po "Homeland". Co prawda, wbrew wcześniejszym plotkom, serial nie zostanie pokazany na festiwalu Sundance, ale wiosenna data premiery wydaje się mieć sens.

2. "Bates Motel" wróci w lutym. Finałowy sezon "Bates Motel" wystartuje 20 lutego.

3. Debra Messing dementuje plotki o powrocie "Will & Grace". Debra Messing napisała na Twitterze, że "Will & Grace" nie wraca jesienią, wbrew temu, co mówił Leslie Jordan. Owszem, były rozmowy na ten temat, ale nic nie jest w tym momencie ustalone.

4. "The Man in the High Castle" z 3. sezonem. Serial Amazona dostał zamówienie na 3. sezon. Ogłoszono także nowego showrunnera - będzie nim Eric Overmyer, ostatnio producent wykonawczy "Boscha" (wcześniej współtworzył "Treme" i "The Affair").

5. Meg Ryan w serialu "Picture Paris". Meg Ryan zagra jedną z głównych ról w serialu komediowym "Picture Paris" telewizji Epix. Serial oparty będzie na filmie z 2011 roku, opowiadającym o parze z amerykańskiego przedmieścia, której wycieczka do Paryża nie poszła zgodnie z planem. Meg Ryan dostała rolę, którą wtedy grała Julia Louis-Dreyfus.

6. Benedict Cumberbatch jest spokrewniony z autorem książek o Sherlocku. Według strony ancestry.com Benedict Cumberbatch i sir Arthur Conan Doyle są dalekimi krewnymi. Ich wspólnym przodkiem jest urodzony w 1340 roku Jan z Gandawy, syn króla Anglii Edwarda III.

cumberbatch-to-doyle-ancestry-connection-chart-high-res-01422213-768x994

REKLAMA