5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. FOX)

Pierwsze zdjęcie z powrotu "The Walking Dead". Disney kasuje "Girl Meets World". "Nashville" ma after show w internecie. A oprócz tego "Archer" i nie tylko.

1. Pierwsze zdjęcie z powrotu "The Walking Dead". W lutym wraca "The Walking Dead", a w TVLine pojawiło się pierwsze zdjęcie. Rick ze swoją ekipą trafił do Gregory'ego w poszukiwaniu sojuszników.

twd567

2. Disney kasuje "Girl Meets World". Serial zakończy się finałem, który zostanie pokazany 20 stycznia. Jego tytuł to "Girl Meets Goodbye".

3. "Archer" przeniesiony do FXX. Telewizja FX przeniosła 8. sezon "Archera" do FXX, nowego kanału z komediami, gdzie już jest pokazywane m.in. "You're the Worst" i "Man Seeking Woman". "Archer" ma już zamówienie do 10. sezonu włącznie.

4. "Nashville" ma after show w internecie. "Nashville" dorobiło się własnego programu w stylu "The Talking Dead", który będzie pokazywany na facebookowym fanpage'u telewizji CMT.

5. Zwiastun "Jamestown" - nowego serialu o osadnikach w Ameryce. Telewizja Sky pokaże w tym roku "Jamestown", serial, który opowiadać będzie o brytyjskich osadnikach, zamieszkujących w Ameryce na początku XVII wieku. 1. sezon ma składać się z ośmiu odcinków, zwiastun poniżej.

REKLAMA