5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

0

"Westworld" i "Stranger Things" z kolejnymi nominacjami do nagród. Kirsten Dunst w czarnej komedii AMC. Twórcy "Sherlocka" obiecują, że to nie gierki. A oprócz tego sitcomy CBS i nie tylko.

1. "Westworld" i "Stranger Things" z kolejnymi nominacjami do nagród. Amerykańska gildia producentów podała nominacje do swoich nagród. Szanse na PGA Awards mają producenci "Westworld", "Stranger Things", "Gry o tron", "Atlanty", "American Crime Story" i nie tylko.

2. Kirsten Dunst w czarnej komedii AMC. Kirsten Dunst zagra główną rolę w osadzonym w latach 90. serialu komediowym "On Becoming a God in Central Florida". Zobaczymy ją w roli wdowy, która pracuje w parku wodnym i zarazem robi co się da, żeby znaleźć się na szczycie piramidy finansowej, która wcześniej ją zrujnowała. Obok Kirsten Dunst wśród producentów serialu znajdują się Robert Funke, Matt Lutsky, Yorgo Lanthimos, George Clooney i Grant Heslov.

3. CBS zamawia więcej odcinków swoich sitcomów. Telewizja CBS zamówiła dwa dodatkowe odcinki "Kevin Can Wait" (cały sezon będzie liczył 24 odcinki) i po trzy odcinki "Man With a Plan" oraz "The Great Indoors" (oba będą mieć 22-odcinkowe sezony).

4. Twórcy "Sherlocka" obiecują, że to nie gierki. Jeśli sądzicie, że to, co się stało w premierze 4. sezonu "Sherlocka", da się odkręcić, Steven Moffat chciałby wyprowadzić was z błędu. Współtwórca "Sherlocka" w wywiadzie dla EW.com obiecał, że to nie żadne gierki i że teraz serial skupi się na odbudowywaniu relacji pomiędzy Sherlockiem i Johnem.

5. James Corden żegna George'a Michaela. "The Late Late Show" wróciło w tym tygodniu po świątecznej przerwie, a James Corden pożegnał w programie George'a Michaela, artystę, od którego zaczęło się Carpool Karaoke.