Prawnicy z Chicago w nowej odsłonie. Stylowe zdjęcia z "The Good Fight" - spin-offu "Żony idealnej"

"The Good Fight" (Fot. CBS)

Bohaterowie "Żony idealnej" zawsze lubili dobrze wyglądać - i w spin-offie to się nie zmieni. CBS wypuścił zdjęcia obsady, a także trochę fotek z pilota "The Good Fight".

"Żona idealna" bez żony idealnej? Jak najbardziej jest to możliwe! CBS przedstawia ekipę Diane Lockhart na zdjęciach promocyjnych z serialu "The Good Fight". Jest tu oczywiście Christine Baranski jako Diane, jest Lucca Quinn (Cush Jumbo), Marissa Gold (Sarah Steele), a także chrześnica Diane, Maia Rindell (Rose Leslie).

Oprócz tego na zdjęciach pojawiają się Colin Morello (Justin Bartha) z biura prokuratora stanowego, Barbara Kolstad (Erica Tazel) oraz Robert Boseman (Delroy Lindo), ważniak, który ma chrapkę na klientów Diane. Obrazu dopełniają Paul Guilfoyle i Bernadette Peters, którzy wcielą się w rodziców Mai.

Akcja nowego serialu rozpocznie się rok po wydarzeniach z finału "Żony idealnej". Maia padła ofiarą finansowego przekrętu, który zniszczył jej reputację i wyczyścił oszczędności Diane. Obie panie zostają zmuszone do opuszczenia Lockhart & Lee i wraz z Luccą Quinn rozpoczynają pracę w nowej kancelarii. W serialu będą pojawiać się nasi dobrzy znajomi z "Żony idealnej" - Zach Grenier, Jerry Adler, Gary Cole, a także Carrie Preston.

Premiera "The Good Fight" na CBS All Access zapowiedziana została na 19 lutego. Na razie nic nie wiadomo o polskiej dacie premiery.

good-fight02

good-fight03

good-fight04

good-fight05

good-fight06

good-fight07

good-fight08

good-fight09

good-fight10

good-fight11

good-fight12

good-fight13

good-fight14

good-fight15

good-fight16

good-fight17

REKLAMA