Pełny zwiastun "The Good Fight" - spin-offu "Żony idealnej". Czy w serialu zobaczymy Alicię Florrick?

Jeszcze więcej seksu, odważniejszy język i dobrze znane fanom "Żony idealnej" trzęsienia ziemi, które potrafią przewrócić do góry nogami serialowy świat. To wszystko zapowiada pełny zwiastun "The Good Fight".

Wczoraj podczas TCA CBS zaprezentował pełny zwiastun "The Good Fight". Akcja nowego serialu rozpocznie się rok po wydarzeniach z finału "Żony idealnej" i będzie skupiać się na dalszych losach Diane Lockhart (Christine Baranski) i jej chrześnicy Mai (Rose Leslie). Maia padła ofiarą finansowego przekrętu, który zniszczył jej reputację i wyczyścił oszczędności Diane. Obie panie zostają zmuszone do opuszczenia Lockhart & Lee i wraz z Luccą Quinn (Cush Jumbo) rozpoczynają pracę w nowej kancelarii.

Tak zaczyna się nowy rozdział, który w dużej mierze będzie kontynuacją tego, co już znamy. W serialu będą pojawiać się zarówno bohaterowie "Żony idealnej", jak i zupełnie nowe postacie. Jedną z głównych postaci będzie Marissa Gold (Sarah Steele), która przejmie obowiązki śledczej. Pojawiać się będą także Colin Morello (Justin Bartha) z biura prokuratora stanowego, Barbara Kolstad (Erica Tazel), Robert Boseman (Delroy Lindo), ważniak, który ma chrapkę na klientów Diane, oraz rodzice Mai (Paul Guilfoyle i Bernadette Peters).

Nie zabraknie naszych dobrych znajomych z "Żony idealnej" - do serialu na pewno wpadać będą Zach Grenier, Jerry Adler, Gary Cole, Carrie Preston, a także Matthew Perry, Rita Wilson, Denis O'Hare, John Benjamin Hickey, Jane Alexander i Michael Boatman. W odpowiedzi na pytania o Alicię Florrick jeden z twórców serialu Robert King zdradził, że ta postać jest "ciągle wspominana" w "The Good Fight", ale na ekranie się nie pojawia w żadnym z 10 odcinków. Jak powiedział, zarówno scenarzyści, jak i Julianna Margulies byli zgodni, że "Żona idealna" zakończyła historię tej bohaterki. Teraz przyjdzie pora na nowe postacie.

Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, wypełnia kilka luk - dowiadujemy się na przykład, że za przekręt finansowy, który niszczy Maię i Diane, jest odpowiedzialny ojciec Mai. A poza tym widać, że CBS All Access będzie odważniejsze od CBS - w zwiastunie jest sporo seksu, a to, co oglądacie, to i tak lekko ocenzurowana wersja. Nieocenzurowana, którą pokazano dziennikarzom, była jeszcze mocniejsza i zawierała słowo na F wypowiadane przez Diane (w telewizji zamienią je na "son of a bitch"). Michelle King potwierdziła, że język trochę się zmieni, bo scenarzyści będą mieli więcej swobody.

Premiera "The Good Fight" na CBS All Access zapowiedziana została na 19 lutego. Na razie nic nie wiadomo o polskiej dacie premiery.

REKLAMA