7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Imperium" z zamówieniem na 4. sezon. Trwają rozmowy na temat kontynuacji "Z Archiwum X". "Good Girls Revolt" nie znalazło nowej stacji. A oprócz tego "Gra o tron", "Wielkie kłamstewka" i nie tylko.

1. "Imperium" z zamówieniem na 4. sezon. FOX zamówił 4. sezon "Imperium", składający się z 18 odcinków. Twórca serialu Lee Daniels potwierdził także, że powstanie spin-off.

2. FOX o przyszłości "Z Archiwum X". Podczas TCA przedstawiciele telewizji FOX zapewnili, że wkrótce możemy się spodziewać wiadomości o nowym sezonie "Z Archiwum X". Na razie toczą się rozmowy, które są skomplikowane, dlatego to musi potrwać.

3. Co dalej z "Pitch" i "Scream Queens"? Nie wiadomo, czy będzie 2. sezon "Pitch". Decyzji możemy się spodziewać w maju. FOX bardzo serial ceni, ale chciałby, żeby miał lepszą oglądalność. Na zamówienie na kolejny sezon ma także szanse "Scream Queens". Oglądalność co prawda zawiodła, ale serial w tym momencie nie jest skasowany.

4. "Good Girls Revolt" nie będzie kontynuowane. Twórczyni "Good Girls Revolt" Dana Calvo poinformowała, że nie udało się znaleźć nowej stacji dla serialu, skasowanego przez Amazon.

5. Freddie Stroma nie wróci do "Gry o tron". Freddie Stroma, którego widzieliśmy w roli brata Sama w 6. sezonie, powiedział, że nie wróci do "Gry o tron" ze względu na konflikt harmonogramów. Aktor gra teraz w nowym serialu "Time After Time". Brat Sama ma jednak powrócić, rolę przejmie teraz Tom Hopper.

6. "The Mick" z zamówieniem na więcej odcinków. FOX zamówił cztery dodatkowe odcinki "The Mick", co oznacza, że cały sezon będzie liczył 17 odcinków.

7. Plakat promujący "Wielkie kłamstewka" HBO.

Big-Little-Lies-Poster-Key-Art

REKLAMA