Rewelacyjny teaser 3. sezonu "Better Call Saul" zapowiada powrót, na który czekaliśmy

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

W 3. sezonie "Better Call Saul" powróci czarny charakter, którego wizyty spodziewaliśmy się już od pewnego czasu. A jego powrót zwiastuje rewelacyjny spot, promujący rodzinne obiady.

"Better Call Saul" wprowadziło wystarczająco dużo interesujących nowych postaci, byśmy nie wyczekiwali ciągle pojawienia się Waltera White'a i innych bohaterów "Breaking Bad". Ale nie da się ukryć, że kiedy już się pojawią, będą to rzeczywiście wyczekiwane wizyty.

Twórcy w finale 2. sezonu zasugerowali, że wkrótce do serialu zawita Gus Fring (Giancarlo Esposito) we własnej osobie, a już teraz możemy go zobaczyć w teaserze promującym nowy sezon. Teaserze nietypowym, bo będącym tak naprawdę spotem reklamowym Los Pollos Hermanos, sympatycznej rodzinnej restauracji, która sprawdzała się także jako przykrywka dla gigantycznej fabryki metamfetaminy.

Jak pewnie dobrze pamiętacie, Gus i jego pracownicy mieli zwyczaj witać swoich klientów sympatycznym uśmiechem i miłym słowem. Tak było w "Breaking Bad", tak niewątpliwie będzie i w "Better Call Saul", które prawdopodobnie nam pokaże, jak narodziło się imperium narkotykowe Fringa, w jaki sposób rozpoczęła się jego relacja jego i Mike'a oraz co dokładnie robił dla niego niejaki Saul Goodman.

"Better Call Saul" wróci z 3. sezonem wiosną.