"Wyciągniemy cię stąd". Nowy zwiastun 5. sezonu "Prison Break"

"Prison Break" (Fot. FOX)

0

Michael żyje, znów siedzi za kratkami i planuje ucieczkę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. FOX wypuścił nowy zwiastun 5. sezonu "Prison Break".

Składający się z 9 odcinków nowy sezon "Prison Break" rozpocznie się kilka lat po rzekomej śmierci Michaela (Wentworth Miller). Okazuje się, że była ona pozorowana - bohater pracował dla tajnej organizacji, przez którą wylądował w więzieniu w Jemenie. I nie przestał przy tym interesować się życiem swojej dawnej ukochanej i dziecka, oczywiście tak, żeby tego nie zauważyli.

Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) wychowuje obecnie syna Michaela wraz ze swoim nowym mężem (Mark Feuerstein). Kiedy pojawia się wiadomość, że Michael jednak może żyć, razem z Lincolnem (Dominic Purcell) zaczyna wprowadzać w życie ambitny plan ucieczki z więzienia. W serialu mają także powrócić T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i Sucre (Amaury Nolasco).

Premierę 5. sezonu "Prison Break" zaplanowano na 4 kwietnia. Pierwszy odcinek nosi tytuł "Ogygia", zdjęcia z niego znajdziecie tutaj.