7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Legion" (Fot. FX)

"American Crime Story" wróci dopiero w 2018 roku. Pierwsze informacje o 7. sezonie "American Hororr Story". FX zapowiada "Legion" - serial Marvela, "jakiego jeszcze nie było". A oprócz tego "Feud", "Archer" i nie tylko.

1. "American Crime Story" wróci dopiero w 2018 roku. 2. sezon "American Crime Story", opowiadający o tym, jak USA nie radziły sobie z huraganem Katrina, zadebiutuje w 2018 roku. Szef telewizji FX John Landgraf powiedział podczas TCA, że na razie pisane są scenariusze. Przed nami ambitny sezon z szerszą historią i większą liczbą bohaterów, dlatego to zajmuje więcej czasu. Ale kiedy już serial wróci, zobaczymy w odstępie 6 miesięcy dwa sezony - ten o Katrinie i kolejny o zabójstwie Versacego. Przy okazji Murphy zdementował plotki, że lady Gaga zagra Donatellę.

2. Pierwsze informacje o 7. sezonie "American Hororr Story". Antologia Ryana Murphy'ego ma już zamówienie do 9. sezonu włącznie, a podczas TCA Murphy zdradził pierwsze informacje na temat 7. sezonu. Tym razem zobaczymy historię osadzoną we współczesności, a w obsadzie na pewno będą Sarah Paulson i Evan Peters. John Landgraf z kolei mówił, że Murphy ma kolejny innowacyjny pomysł i znów powstanie coś świeżego i innego.

3. Nie wiadomo, co dalej z "Once Upon a Time". Kontrakt Jennifer Morrison kończy się w kwietniu i jeszcze nie ma dalszego planu. Serial nie ma na razie zamówienia na 7. sezon, a obsada czeka na wiadomości co dalej.

4. Nowy sezon "Arrested Development" coraz bliżej. 5. sezon "Arrested Development" powinien powstać w tym roku. Na razie dopinane są sprawy związane z kontraktami obsady.

5. "Archer" wróci w kwietniu. 8. sezon "Archera" zadebiutuje 5 kwietnia. Telewizja FX podała także marcowe daty premier "The Americans" i "Feud".

6. "Legion" to serial Marvela, "jakiego jeszcze nie było". Przedstawiciele Marvela i FX powiedzieli podczas TCA, że "Legion" nie będzie przypominał ani seriali Netfliksa o superbohaterach, ani też tych tworzonych przez CW. Jeph Loeb z Marvela mówił, że nowy serial redefiniuje gatunek w zupełnie nowy sposób i że powinien przyciągnąć publikę, która lubi inne seriale stworzone przez Noaha Hawleya i FX. Twórca "Legionu" chciał skupić się przede wszystkim na chorobie psychicznej głównego bohatera i na tym, jak on sobie radzi w świecie. Podobnie będzie z innymi postaciami, o których opowiadać będzie serial.

7. Ryan Murphy o 1. sezonie "Feud". "Feud: Bette and Joan" będzie opowieścią o tym, jak to jest starzeć się w Hollywood. Ryan Murphy zapowiedział, że nowy serial z pewnością nie będzie campowy, możemy za to spodziewać się "czegoś głębszego, emocjonalnego i bolesnego". Pierwszy teaser serialu już jest, niestety na razie w nie najlepszej jakości.

REKLAMA