7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mars" (Fot. National Geographic)

TV Land tworzy reboot filmu "Heathers". "Mars" z zamówieniem na 2. sezon. Hunter Parrish pojawi się w "Quantico". A oprócz tego "Lucyfer", "The Originals" i nie tylko.

1. TV Land tworzy reboot filmu "Heathers". TV Land zamówił składający się z 10 odcinków sezon serialu "Heathers", opartego na filmie z 1988 roku (polski tytuł to "Śmiertelne zauroczenie"). W serialu, który podobnie jak film będzie czarną komedią, zagrają Grace Victoria Cox, Melanie Field, Brendan Scannell, Jasmine Matthews, a także James Scully. Pojawi się również Shannen Doherty z oryginalnej obsady filmu, ale tylko w małej, gościnnej roli.

2. "StartUp" z zamówieniem na 2. sezon. Crackle zamówiło składający się z 10 odcinków 2. sezon serialu "StartUp" z Martinem Freemanem i Adamem Brodym.

3. "Mars" z zamówieniem na 2. sezon. Kanał National Geographic zamówił 2. sezon serialu "Mars". Powstanie także kolejny serial, łączący dokument z fabułą. Oparta na książce Davida France "How to Survive a Plague: The Inside Story of How Citizens and Science Tamed AIDS" produkcja opowiadać będzie o pacjentach, którzy żyją z wirusem HIV.

4. Hunter Parrish pojawi się w "Quantico". Hunter Parrish dostał rolę powracającą w "Quantico". Zobaczymy go w roli politycznego stratega zmuszonego do współpracy z CIA i FBI po kryzysie związanym z zakładnikami na szczycie G20.

5. Showrunner "The Originals" opuszcza ekipę serialu. Michael Narducci podpisał deal z ABC Studios i nie będzie już prowadził produkcji "The Originals". Jeśli CW zamówi 5. sezon, showrunnerką będzie Julie Plec.

6. Tim DeKay w "Lucyferze". Tim DeKay spotka diabła w odcinku "Lucyfera" z 23 stycznia.

lucifer-season-2-episode-13-dekay

7. Zapowiedź odcinka "Supergirl" w reżyserii Kevina Smitha. Emisja jest zaplanowana na 23 stycznia.

REKLAMA