10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

"Better Call Saul" wraca w kwietniu, Giancarlo Esposito będzie w 3. sezonie. Finałowy sezon "Gry o tron" może mieć więcej niż 6 odcinków. Zwiastun serialu "Snatch" na podstawie filmu Guya Richiego. A oprócz tego "Good Behavior", "Hap i Leonard" i nie tylko.

1. "Better Call Saul" wraca w kwietniu, Giancarlo Esposito będzie w 3. sezonie. Telewizja AMC podała datę premiery 3. sezon "Better Call Saul" - 10 kwietnia. Na panelu na TCA obok Boba Odenkirka i Jonathana Banksa pojawił się Giancarlo Esposito, odtwórca roli Gusa Fringa. Aktor powiedział, że kiedy spotkamy jego bohatera, nie będzie jeszcze tym niezniszczalnym łotrem z "Breaking Bad". Będzie dopiero szukał swojej drogi, a my zobaczymy, jak wyglądały początki. Twórcy obiecują, że w tym sezonie będzie mnóstwo odniesień do "Breaking Bad".

2. AMC podaje daty premier "The Son" i "Into the Badlands". Nowy serial "The Son" z Pierce'em Brosnanem zadebiutuje 8 kwietnia. Z kolei premierę 2. sezonu "Into the Badlands" zaplanowano na 19 marca. Pełny zwiastun już jest.

3. Finałowy sezon "Gry o tron" może mieć więcej niż 6 odcinków. "Gra o tron" nie ma jeszcze formalnego zamówienia na 8. sezon, ponieważ wciąż nie podjęto decyzji co do liczby odcinków. Zgodnie z początkowym planem, dwa ostatnie sezony "Gry o tron" miały liczyć łącznie 13 odcinków - siedem mieliśmy zobaczyć w tym roku, sześć w kolejnym. Jeśli trwają dyskusje, to znaczy, że prawdopodobnie jest szansa na więcej.

4. "Good Behavior" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja TNT zamówiła 2. sezon "Good Behavior".

5. "Portlandia" z zamówieniem na finałowy sezon. Telewizja IFC zamówiła 8. sezon "Portlandii", który zarazem będzie już ostatni.

6. Zwiastun serialu "Snatch". 16 marca na platformie Crackle zadebiutuje "Snatch" - serialowa wersja "Przekrętu" Guya Richiego. Główne role grają Rupert Grint, Dougray Scott, Ed Westwick i Luke Pasqualino.

7. Dakota Fanning w nowym serialu TNT. Dakota Fanning dostała główną rolę kobiecą w serialu "The Alienist" - psychologicznym thrillerze, dziejącym się w Nowym Jorku w 1896 roku. Aktorka wcieli się w sekretarkę, zdeterminowaną, by zostać pierwszą kobietą-detektywem nowojorskiej policji. Serial oparty jest na książce Caleba Carra.

8. Tylko jedna linia czasowa w "Quantico". "Quantico" planuje od marca dużą zmianę - w serialu zostanie już tylko jedna linia czasowa.

9. Zwiastun serialu "Genius" o Albercie Einsteinie. W kwietniu na kanale National Geographic zadebiutuje serial "Genius". Młodego Einsteina gra Johnny Flynn, a starszego Geoffrey Rush. W obsadzie znajduje się też Emily Watson.

10. "Hap i Leonard" wracają w marcu. Premiera 2. sezonu serialu "Hap i Leonard" zaplanowana jest na 15 marca. Przed nami znów 6 odcinków.