Nasze podsumowanie tygodnia - znów same hity!

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7

W tym tygodniu zachwycamy się netfliksową "Serią niefortunnych zdarzeń", "Zakłamanym detektywem" z 4. sezonu "Sherlocka", a także "Pustkowiem", "Black-ish" i nie tylko. Kity wyjątkowo odpuściliśmy całkiem.

HIT TYGODNIA: Janet i Jianyu - najlepsza para stycznia

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" (Fot. NBC)


W "The Good Place" wyszło wiele rzeczy i po ostatnich dwóch odcinkach możemy śmiało dopisać do tej listy niespodziewany "romans" i ślub Jianyu, a właściwie Jasona Mendozy, z Janet, cyfrową królową. On ma IQ muszki owocówki, ona nawet nie jest człowiekiem, a jednak spotkali się, zakochali i tydzień później wciąż są ze sobą. Znaczy on się zakochał, jej wystarczyło to, że "akurat był w pobliżu i poprosił ją o rękę". Bajka!

good-place456

To świetna para, a dodatkowo Jason miał w tym tygodniu swoje pięć minut, bo dowiedzieliśmy się, jak stracił życie. I była to historia tak durna i kuriozalna, że nawet jej bohater był w stanie to dostrzec, a przy tym boleśnie sobie uświadomić - oględnie mówiąc - własne braki.

"The Good Place" opiera się na tak absurdalnej formule, że trzeba było niezwykłych aktorów, aby to było w stanie ożyć na ekranie. Dwa najnowsze odcinki udowadniają, że Manny Jacinto jest kolejnym strzałem w dziesiątkę Mike'a Schura - tak jak w czasach "Parks and Rec" byli nimi Chris Pratt, Aubrey Plaza czy Aziz Ansari (o tych bardziej utytułowanych nie wspominam, bo to rozumie się samo przez się). [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA