Nasze podsumowanie tygodnia - znów same hity!

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7

HIT TYGODNIA: Szok i scenariuszowe szaleństwo, czyli "Sherlock" wrócił do formy

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)


Tydzień temu mieliśmy problem z "Sherlockiem", nie wiedząc, czy jego powrót jeszcze nam się podobał, czy już nie. Tym razem nie mamy już wątpliwości – genialny detektyw znów jest w formie, a to oznacza, że po obejrzeniu "Zakłamanego detektywa" musieliśmy zbierać szczęki z podłogi.

Wszystko za sprawą finałowego twistu, który za jednym zamachem odkrył prawdę o długo trzymanym w sekrecie rodzeństwie Sherlocka oraz wywrócił nasze przekonania do góry nogami, gdy tajemniczy brat okazał się jeszcze bardziej tajemniczą siostrą. O Euros Holmes na razie nie wiemy jeszcze za wiele (zebraliśmy to tutaj), ale to wystarcza, by z niecierpliwości nie móc usiedzieć na miejscu. Tak jak w najlepszych czasach dla serialu BBC.

A to nie wszystko, bo nie sposób pominąć faktu, że poza końcową niespodzianką, cały "Zakłamany detektyw" był świetnie zaplanowaną układanką. Pozornie chaotyczną i denerwującą, ale mającą w swoim szaleństwie cel. Jeśli "Sherlock" utrzyma taką formę, to mam nadzieję, że "Ostatnie wyzwanie" nie zakończy naszej przygody z detektywem. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA