10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Wkrótce ruszą zdjęcia do 4. sezonu "Peaky Blinders". Jest szansa na kolejne sezony "Długiej nocy" i "Detektywa". Matthew Perry pojawi się w "The Good Fight". A poza tym "The Defenders", "The Expanse", "Syn" i nie tylko.

1. Wkrótce ruszą zdjęcia do 4. sezonu "Peaky Blinders". "Peaky Blinders" prawdopodobnie powróci dopiero późną jesienią, ale twórca serialu Steven Knight mówi, że scenariusze już są gotowe i że jego zdaniem to będzie najlepszy sezon. Zdjęcia rozpoczną się w marcu, a Knight już teraz zdradza, że powróci w nim Tom Hardy jako Alfie Solomons.

2. Jest szansa na kolejne sezony "Długiej nocy" i "Detektywa". Dyrektor programowy HBO Casey Bloys powiedział na TCA, że w przypadku obu tych seriali jest "pełen nadziei", bo ich twórcy mają już nowe pomysły. Jest więc szansa, że powstanie zarówno 3. sezon "Detektywa", jak i 2. sezon "Długiej nocy". Jest także wciąż szansa na film "Deadwood", ale na razie nic się w tej kwestii nie dzieje, nie ma nawet scenariusza.

3. "Call the Midwife" wróci już w styczniu. 6. sezon będzie mieć premierę 22 stycznia.

4. Matthew Perry pojawi się w "The Good Fight". Matthew Perry zapowiedział swój powrót do świata "Żony idealnej". Mike Kresteva będzie obecny w trzech odcinkach.

5. Louis C.K. i Albert Brooks stworzą komedię animowaną "The Cops". Louis C.K. i Albert Brooks będą producentami i zagrają główne role w nowym serialu animowanym TBS, zatytułowanym "The Cops". Wcielą się w dwóch gliniarzy, którzy patrolują ulice Los Angeles. Premiera w 2018 roku, na razie zamówiono 10 odcinków.

6. BBC i AMC zekranizują kolejną powieść John le Carré. Serial oparty na książce "The Spy Who Came in From the Cold" ("Z przejmującego zimna") z 1963 roku zapowiadaliśmy już wcześniej. Teraz już wiadomo, że stworzą go BBC razem z AMC - duet odpowiedzialny za "Nocnego recepcjonistę". Scenariusz napisze Simon Beaufoy ("Slumdog Millionaire").

7. Kiedy będzie dziać się akcja "The Defenders"? Charlie Cox zdradził w wywiadzie dla "Entertainemt Weekly", że akcja "The Defenders" będzie dziać się kilka miesięcy po 2. sezonie "Daredevila".

8. Comedy Central zamawia więcej "Drunk History" i talk-show T.J. Millera. "Drunk History" powróci z 5. sezonem. A poza tym na antenie Comedy Central zagości tej wiosny "The Gorburger Show", talk-show z pacynkami, prowadzony przez T.J. Millera z "Doliny Krzemowej".

9. Zwiastun 2. sezonu "The Expanse". Premiera 1 lutego.

10. "Syn" w maju w AMC Polska. Serial "Syn" ("The Son") z Pierce'em Brosnanem ma już polską datę premiery - 11 maja na kanale AMC.

AMC_SYN_KV

REKLAMA