8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Tabu" (Fot. BBC)

Twórca "Tabu" planuje kolejne sezony. Zwiastun "Shots Fired" FOX-a. Zaskakujący powrót do "Flasha". A oprócz tego "Sherlock", "Kości", "Young & Hungry" i nie tylko.

1. Twórca "Tabu" planuje kolejne sezony. Steven Knight powiedział w rozmowie z "Radio Times", że "Tabu" powinno mieć przynajmniej jeszcze dwa, trzy sezony - a może i więcej. Zapytany o "Peaky Blinders", zdradził, że na pewno ma jeszcze w planach 5. sezon, ale na tym już serial może się skończyć.

2. Spadająca oglądalność i wyciek "Sherlocka". W 4. sezonie spadła oglądalność "Sherlocka" w Wielkiej Brytanii, a dodatkowo BBC miało problem w postaci wycieku finału. Prawdopodobnie byli za niego odpowiedzialni Rosjanie.

3. Zwiastun "Shots Fired" FOX-a. FOX pokaże w marcu opowiadający o napięciach rasowych serial "Shots Fired", zainspirowany wydarzeniami w Ferguson. Oto zwiastun.

4. Nie powstanie spin-off "Young & Hungry". Telewizja Freeform nie zamówi serialu "Young & Sofia" z Ashley Tisdale i Aimee Carrero.

5. Finałowy sezon "Kości" w lutym w AXN. Premiera planowana jest na 16 lutego.

6. Nie powstanie serialowy reboot "Fatal Attraction". FOX zrezygnował z zamówienia serialowej wersji filmu "Fatal Attraction", po tym jak miał problem ze znalezieniem znanej aktorki, która zagrałaby rolę Glenn Close.

7. Straszny pilot Aubrey Plazy nie dostał zamówienia. TBS ostatecznie nie zamówi "Nightmare Time", serialu Aubrey Plazy o klinice, w której lądują celebryci przeżywający koszmary.

8. Rick Cosnett zapowiada swój powrót do "Flasha". Zobaczymy go na pewno w 3. sezonie, ale to wszystko, co w tym momencie wiadomo.

REKLAMA