6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jerry Seinfeld przenosi się ze swoim serialem na Netfliksa. "Gra o tron" będzie mieć raczej prequel niż spin-off. ABC zamawia pilot serialu prawniczego Shondalandu. A oprócz tego "Chirurdzy", "Bosch" i nie tylko.

1. Jerry Seinfeld przenosi się ze swoim serialem na Netfliksa. Jerry Seinfeld podpisał umowę z Netfliksem. W serwisie pojawią się jego stand-upy, a także jego serial "Comedians in Cars Getting Coffee", który zostanie przeniesiony z Crackle. Zobaczymy zarówno jego stare odcinki, jak i nowe, które powstaną jeszcze w tym roku.

2. "Gra o tron" będzie mieć raczej prequel niż spin-off. Dyrektor programowy HBO Casey Bloys powiedział w rozmowie z "Entertainment Weekly", że stacja prowadzi rozmowy ze scenarzystami "Gry o tron" na temat prequela serialu. Raczej będzie to prequel niż sequel czy spin-off z którąś z postaci. Jego zdaniem z prequelem wiąże się mniejsza presja, a jednocześnie książki George'a R.R. Martina dają tu scenarzystom więcej możliwości.

3. ABC zamawia pilot serialu prawniczego Shondalandu. Scenarzysta "Skandalu" Paul Davies napisze pilot serialu o młodych prawnikach z Nowego Jorku, pracujących nad tymi samymi sprawami po dwóch różnych stronach.

4. CBS zamawia nowe piloty. CBS zamówił komedię inspirowaną życiem aktora Marka Feuersteina, a także opowiadający o misji kosmicznej dramat "Mission Control", który napisze Andy Weir ("Marsjanin").

5. Camilla Luddington z "Chirurgów" jest w ciąży - a co z jej bohaterką? Camilla Luddington spodziewa się swojego pierwszego dziecka, ale to nie znaczy, że w ciąży będzie także Jo. Na razie ciąża aktorki jest w "Chirurgach" ukrywana.

6. "Bosch" z nowym showrunnerem. Daniel Pyne zastąpi Erica Overmyera, który odszedł, by przejąć produkcję "The Man in the High Castle".

REKLAMA