7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Will & Grace" (Fot. NBC)

"Will i Grace" oficjalnie wracają. Rozdano People's Choice Awards. "This Is Us" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. "American Crime Story" opowie o Monice Lewinsky. A oprócz tego "Belfer", "Star Trek" i nie tylko.

1. "Will i Grace" oficjalnie wracają. Telewizja NBC zamówiła 10 odcinków nowego sezonu sitcomu "Will i Grace". Na ekranie powróci cała czwórka odtwórców głównych ról - Eric McCormack, Debra Messing, Sean Hayes i Megan Mullally. A zobaczymy ich znów na ekranie w sezonie 2017/2018. Reżyserem będzie James Burrows, który wyreżyserował poprzednich 8 sezonów.

2. "This Is Us" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. Telewizja NBC już teraz zamówiła 2. i 3. sezon "This Is Us" - po 18 odcinków każdy.

3. Rozdano People's Choice Awards. "Fuller House", "Outlander", "This Is Us", "Orange Is the New Black", a także Matt LeBlanc, Jennifer Lopez, Kristen Bell i Priyanka Chopra znaleźli się wśród laureatów People's Choice Awards". Pełna lista tutaj.

4. "American Crime Story" opowie o Monice Lewinsky. Ryan Murphy szuka już tematu na 4. sezon "American Crime Story". Prawdopodobnie będzie nim skandal związany z Monicą Lewinsky - The Hollywood Reporter pisze, że twórcy serialu FX zainteresowali się książką "A Vast Conspiracy: The Real Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" Jeffreya Toobina. Na podstawie jego książki "The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson" powstał 1. sezon.

5. "Major Crimes" z zamówieniem na 6. sezon. Telewizja TNT zamówiła 6. sezon "Major Crimes", składający się z 13 odcinków.

6. "Star Trek: Discovery" jeszcze bardziej się opóźni. W przyszłym tygodniu w Toronto mają ruszyć zdjęcia do nowego "Star Treka", ale na premierę w maju raczej nie mamy co liczyć. Ponadto ogłoszono, że do obsady dołączył James Frain, który zagra ojca Spocka.

7. "Belfer" ma szansę zostać wydarzeniem roku 2016. Serial Canal+ "Belfer" dostał nominację w kategorii Wydarzenie Roku w plebiscycie Bestsellery Empiku 2016. Zagłosować można tutaj.

REKLAMA