8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"I Love Dick" (Fot. Amazon)

0

"I Love Dick" Amazona z datą premiery. CW zdradza szczegóły muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl". Katie Couric i Brian Tyree Henry w "This Is Us". A oprócz tego "Fargo", "Broad City" i nie tylko.

1. "I Love Dick" Amazona z datą premiery. 12 maja na Amazonie zadebiutuje "I Love Dick" - nowy serial Jill Soloway, twórczyni "Transparent".

2. CW zdradza szczegóły muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl". Znamy już datę emisji muzycznego crossovera "Flasha" i "Supergirl" - 20 i 21 marca. Crossover rozpocznie się pod koniec odcinka "Supergirl" i będzie kontynuowany w odcinku "Flasha", zatytułowanym "Duet". Śpiewać na pewno będą Grant Gustin (Barry), Melissa Benoist (Kara), Jesse L. Martin (Joe), Victor Garber (dr Stein), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Jeremy Jordan (Winn) i Carlos Valdes (Cisco). Wszyscy oprócz Valdesa mają doświadczenie w śpiewaniu, bo albo występowali na Broadwayu, albo w "Glee".

3. Dean Norris w obsadzie "Claws". Dean Norris pojawi się jako mafioso Uncle Daddy w serialu komediowym "Claws". Aktor zastąpi Petera Firtha, który zagrał tę rolę w pilocie.

4. Katie Couric i Brian Tyree Henry w "This Is Us". Amerykańska dziennikarka telewizyjna Katie Couric pojawi się gościnnie w roli samej siebie w "This Is Us". W serialu zobaczymy także Briana Tyree Henry'ego z "Atlanty" w roli przyjaciela Williama z przeszłości.

5. CBS zamawia pilot komedii w stylu "Boyhood". CBS zamówił pilot "Me, Myself and I", który napisze Dan Kopelman ("Galavant"). Zobaczymy w nim życie mężczyzny na przestrzeni 50 lat - jako 14-latka w 1991 roku, 40-latka teraz i 65-latka w 2042 roku.

6. ABC zamawia amerykański remake komedii "Raised by Wolves". Diablo Cody ("Juno") stworzy dla ABC pilota amerykańskiej wersji brytyjskiej komedii "Raised by Wolves". Serial będzie opowiadać o matce z Midwestu, która ma piątkę dzieci i ledwie wiąże koniec z końcem.

7. Hamish Linklater w 3. sezonie "Fargo". Do znakomitej obsady 3. sezonu "Fargo" dołączył Hamish Linklater. Aktor dostał rolę powracającą bezlitosnego agenta IRS (amerykańskiej agencji zajmującej się ściganiem podatków), który wierzy, że drobny oszust jest tak samo niebezpieczny jak szef mafii.

8. Dziewczyny z "Broad City" kontra Trumpokalipsa. Tak Abbi Jacobson i Ilana Glazer szykowały się na zaprzysiężenie prezydenta Donalda Trumpa.