Miniserial HBO w znakomitej obsadzie. Zobaczcie zdjęcia z "Wielkich kłamstewek"

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgård, Laura Dern - "Wielkie kłamstewka" to nowy miniserial HBO w naprawdę mocnej obsadzie. Zobaczcie, jak ci znakomici aktorzy prezentują się w małomiasteczkowych klimatach.

20 lutego zadebiutują w HBO Polska "Wielkie kłamstewka", oparte na bestsellerowej powieści Liane Moriarty. Wypełniony czarnym humorem 7-odcinkowy miniserial opowie historię matek trzech przedszkolaków, których na pozór idealne życie przewraca się do góry nogami w związku z morderstwem. Okazuje się, że sielskie przedmieścia to tylko gra pozorów, rzeczywistość jest pełna niebezpiecznych kłamstw.

Rzecz się dzieje w spokojnym kalifornijskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kochające matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy - to wszystko tylko pozory. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) nawiązują z nią znajomość, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Kiedy w Monterey dojdzie do zbrodni, kobiety znajdą się w kręgu podejrzeń.

W obsadzie znajdują się także Alexander Skarsgård, Adam Scott, James Tupper i Zoë Kravitz. Reżyserem miniserialu jest Jean-Marc Vallée ("Witaj w klubie", "Dzika droga"), a scenariusz stworzył David E. Kelley.

biglittle01

biglittle02

biglittle03

biglittle04