7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fortitude" (Fot. Sky Atlantic)

Cały 2. sezon "Fortitude" zostanie wypuszczony naraz. Będzie odcinek muzyczny "Once Upon a Time". Jest szansa na nowe odcinki "Weroniki Mars". A oprócz tego "Riverdale" i nie tylko.

1. Cały sezon "Fortitude" zostanie wypuszczony naraz. Telewizja Sky Atlantic planuje wypuścić 10 nowych odcinków "Fortitude" równocześnie. Tuż po premierze pierwszego odcinka w telewizji cały 2. sezon zostanie udostępniony w serwisie VoD.

2. Będzie odcinek muzyczny "Once Upon a Time". Tej wiosny "Once Upon a Time" pokaże swój własny musical. Szczegóły na razie utrzymywane są w tajemnicy.

3. W "Riverdale" nie będzie trójkąta miłosnego. W komiksie Archie nie mógł się zdecydować, czy woli Betty czy Veronicę, a w serialu tego problemu nie będzie. Lili Reinhart, która gra Betty, powiedziała w rozmowie z TVLine, że twórcy nie chcieli, aby dziewczyny rywalizowały ze sobą o faceta. A już zwłaszcza takiego, który jednego dnia woli jedną z nich, a drugiego - drugą. Archie będzie miał inną dziewczynę, ale to także będzie powodować napięcia w grupie.

4. Jest szansa na nowe odcinki "Weroniki Mars". Rob Thomas, twórca "Weroniki Mars", zdradził, że rozmawia ciągle z Kristen Bell o powrocie serialu. W tym momencie myślą o sześciu półgodzinnych odcinkach. Jego zdaniem prędzej czy później plan zostanie zrealizowany, problemem jest to, że oboje mają niewiele wolnego czasu. Ona gra w "The Good Place", on oprócz "iZombie" tworzy jeszcze serial oparty na filmie "Lost Boys".

5. Lili Mirojnick w pilocie telewizji Syfy. Lili Mirojnick zagra u boku Christophera Meloniego w pilocie "Happy!".

6. Serial z Jessicą Biel dostaje zamówienie w USA Network. "The Sinner" z Jessicą Biel dostał zamówienie na cały sezon. Główną bohaterką będzie młoda matka, która popełniła akt przemocy i nie ma pojęcia, dlaczego to zrobiła.

7. Zwiastun serialu komediowego "Brockmire". "Brockmire" to nowy serial telewizji IFC, w którym Hank Azaria gra komentatora sportowego z problemami. W obsadzie znajdują się także Amanda Peet i Tyrel Jackson Williams. Premiera 5 kwietnia.

REKLAMA