8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

Zmarł Gorden Kaye, niezapomniany Rene z "'Allo 'Allo". Darren Criss pojawi się w muzycznym crossoverze "Supergirl" i "Flasha". Matthew Goode zagra w 2. sezonie "The Crown". A oprócz tego "Arrested Development", "The 100" i nie tylko.

1. Zmarł Gorden Kaye, niezapomniany Rene z "'Allo 'Allo". Brytyjski aktor zmarł w wieku 75 lat.

2. Darren Criss w muzycznym crossoverze "Supergirl" i "Flasha". Darren Criss z "Glee" dołączy do Granta Gustina i Melissy Benoist w crossoverze "Flasha" i "Supergirl". Aktor pojawi się gościnnie jako Big Bad Music Meister.

3. Nowy sezon "Arrested Development" częściowo będzie prequelem. W 5. sezonie "Arrested Development" będą flashbacki z młodszymi wersjami głównych bohaterów (granymi przez innych aktorów). Dzięki nim będzie mogło powstać więcej odcinków - bo serial wciąż ma problem z zebraniem całej swojej obsady w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu.

4. Matthew Goode pojawi się w 2. sezonie "The Crown". Matthew Goode wcieli się w Lorda Snowdona, fotografa, który poślubił księżniczkę Małgorzatę. Producenci "The Crown" poszukują także odtwórcy roli Roddy'ego Llewellyna, który miał romans z Małgorzatą, oraz aktorki po 40-tce, która od 3. sezonu będzie grała królową.

5. Stephen Colbert poprowadzi galę rozdania nagród Emmy. Stephen Colbert będzie gospodarzem 69. gali rozdania nagród Emmy, która odbędzie się 17 września.

6. Kristen Wiig pojawi się w "The Last Man on Earth". Kristen Wiig dostała tajemniczą rolę powracającą w 3. sezonie "The Last Man on Earth".

7. Alec Baldwin poprowadzi "Saturday Night Live" w lutym. Alec Baldwin poprowadzi "Saturday Night Live" 11 lutego. To będzie jego 17. raz w roli gospodarza programu, co jest absolutnym rekordem (Steve Martin prowadził "SNL" 15 razy).

8. Plakat zapowiadający 4. sezon "The 100".

The-100-Season-4-Poster

REKLAMA