Pora do szkoły! Teaser 5. sezonu "The Americans"

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" wraca w marcu z kolejnymi odcinkami pełnymi twistów i emocji. Pierwszy teaser 5. sezonu nosi tytuł "School's Out" i skupia się na Paige, która zdecydowanie nie reaguje tak jak jej rówieśnicy w sytuacjach zagrożenia.

Wielkimi krokami zbliża się powrót "The Americans", który zaplanowany jest na 7 marca. Telewizja FX wypuściła pierwszy teaser 5. sezonu, a także kilka podstawowych informacji na jego temat.

W nowym sezonie "The Americans" aranżowane małżeństwo Philipa i Elizabeth Jenningsów stanie się bardziej namiętne i prawdziwe w obliczu eskalacji zimnej wojny. Znajomość Paige z Matthew, synem ich sąsiada, agenta FBI Stana Beemana, dalej komplikuje sprawy, jako że Stan - najlepszy przyjaciel Philipa - pozostaje największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Jenningsów - głosi oficjalny opis.

Pierwszy teaser zapewne nieprzypadkowo skupia się na Paige (Holly Taylor), która wychodzi ze znajomymi ze szkoły. Kiedy nadlatują trzy głośne samoloty wojskowe, wszyscy instynktownie się kryją, poza córką naszych ulubionych szpiegów, która idzie dalej jak gdyby nigdy nic. W końcu nie takie rzeczy już widziała. I w nowym sezonie zapewne to się nie zmieni - dziewczyna dalej będzie zamieniana przez rodziców w małą agentkę.

REKLAMA