Lista seriali, które pojawią się na polskim Netfliksie w lutym 2017 roku

W lutym na Netfliksie pojawi się "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona", "Santa Clarita Diet", a także filmy, które znikły pod koniec poprzedniego roku. Poza tym będą nowe odcinki "The 100" i nie tylko.

Luty na Netfliksie zapowiada się dobrze przede wszystkim dla fanów filmowej klasyki. Powrócą kultowe filmy, które znikły pod koniec zeszłego roku: "Forrest Gump", "American Beauty", "Ojciec Chrzestny", filmy z serii "Indiana Jones", "Star Trek" i mnóstwo innych. Poza tym jak zwykle będą stand-upy: Trevora Noaha, Mike'a Birbiglii, Katherine Ryan i Daniela Sosy, a także walentynkowy występ Michaela Boltona. Pojawi się również kilka dokumentów, w tym "Ashley Madison: Sex, Lies, and Cyber Attacks" i "Abstract: The Art of Design".

Lista seriali niestety jest mniej interesująca. Dokładnie rok po premierze w telewizji na Netfliksie zadebiutuje "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona". Poza tym dostaniemy m.in. koreański sitcom "The Sound of Your Heart", serial "Greenleaf", którego producentką jest Oprah Winfrey, a także nowe odcinki "Shadowhunters", "Riverdale" oraz "The 100".

Ponadto szykują się dwie duże premiery Netfliksa: "Santa Clarita Diet", czyli komedia o zombie z Drew Barrymore i Timothym Olyphantem...

...a także "Ultimate Beastmaster" - program reality show, w którym 108 zawodników z sześciu różnych krajów będzie zmagać się w konkurencjach, wymagających dużej sprawności fizycznej. Jednym z producentów programu jest Sylvester Stallone.

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na luty 2017:

1 lutego
"Ashley Madison: Sex, Lies, and Cyber Attacks"

3 lutego
"American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"
"Santa Clarita Diet"
"The 100" (sezon 4, nowe odcinki co tydzień)

10 lutego
"Abstract: The Art of Design"

14 lutego
"White Nights" (sezon 1)

17 lutego
"Chef's Table" (sezon 3)

23 lutego
"One More Time" (sezon 1)

24 lutego
"Ultimate Beastmaster" (program reality show Netfliksa)
"The Sound of Your Heart"

26 lutego
"Greenleaf" (sezon 1)

REKLAMA