Koniec jest bliski. Data premiery i trailer 3. sezonu "Pozostawionych"

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

W kwietniu wystartuje finałowy sezon "Pozostawionych". HBO wypuściło pierwszy zwiastun, a także teaser z datą premiery. Koniec jest bliski, a my już wiemy dokładnie, kiedy nastąpi!

Za niecałe trzy miesiące wystartuje finałowy sezon "Pozostawionych". Datę premiery - 16 kwietnia, czyli w Wielkanoc - potwierdził Justin Theroux, wrzucając na Instagram teaser, zapowiadający bliski koniec. Oprócz tego pojawił się zwiastun z nowymi scenami i powtarzającym się hasłem "The End Is Near".

O 3. sezonie Pozostawionych" wiemy, że jego akcja będzie dziać się w Australii. Kevin wraz z innymi bohaterami wybierze się do tego kraju z krótką wizytą, ale plany się zmienią. Jak mówił twórca serialu Damon Lindelof, ostatecznie to nie będzie historia w stylu "rodzina Bradych jedzie na Hawaje". Ojciec Kevina (Scott Glenn) - który być może słyszy głos Boga, a być może jednak nie - wciągnie syna w pewną nieoczekiwaną sytuację, w którą wcześniej sam się wplącze.

Składający się z 8 odcinków finałowy sezon "Pozostawionych" częściowo będzie dziać się także w Teksasie. Powrócą wszyscy odtwórcy stałych ról: Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Margaret Qualley, Chris Zylka i Janel Moloney. Wróci także cała rodzina Murphych, w tym Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo i Jasmin Savoy-Brown. Scott Glenn, czyli serialowy ojciec Kevina, został awansowany do stałej obsady.

The end is near. And we know the date. #theleftovers @hbo

Film zamieszczony przez użytkownika @justintheroux

REKLAMA