6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ultimate Beastmaster" (Fot. Netflix)

Zmarła Mary Tyler Moore. "The Middle" z zamówieniem na 9. sezon. Zwiastun "Ultimate Beastmaster" - reality show Netfliksa. A oprócz "Young & Hungry", spin-off "The Blacklist" i nie tylko.

1. Zmarła Mary Tyler Moore. W wieku 80 lat zmarła Mary Tyler Moore, legenda amerykańskiej komedii, która zyskała sławę dzięki dwóm sitcomom - "The Dick Van Dyke Show" i "The Mary Tyler Moore Show".

2. "The Middle" z zamówieniem na 9. sezon. Telewizja ABC zamówiła 9. sezon serialu komediowego "The Middle". "Modern Family" na razie nie ma zamówienia, bo obsadzie kończą się kontrakty.

3. "Young & Hungry" z zamówieniem na dodatkowe odcinki. Sitcom telewizji Freeform dostał zamówienie na 5 dodatkowych odcinków w 5. sezonie.

4. Pilot Zacha Braffa z zamówieniem w ABC. Serial komediowy "Start-Up", którego współtwórcą i gwiazdą jest Zach Braff ("Scrubs"), dostał na razie zamówienie pilota.

5. Zwiastun "The Blacklist: Redemption". Głównym bohaterem będzie Tom Keen (Ryan Eggold) znany z "The Blacklist". Premiera 23 lutego.

6. Zwiastun "Ultimate Beastmaster" - reality show Netfliksa. Premiera 24 lutego.

REKLAMA