"Gra o tron" na plaży? Filmowy "Słoneczny patrol" ma świetne plakaty, które Was rozgrzeją

Filmowy "Słoneczny patrol"

Nadchodzi lato, a wraz z nim umięśnione klaty, dorodne biusty i czerwone kostiumy. Filmowy "Słoneczny patrol" znów udowadnia, że nie jest zrobiony ani trochę na poważnie - tym razem fajnymi plakatami promocyjnymi.

Dawno, dawno temu był taki serial "Słoneczny patrol", w którym piękni, rozebrani ludzie ciągle gdzieś biegli, piersi falowały na wietrze, wszyscy romansowali ze wszystkimi, a i tak próbowano nam wmówić, że to historia o ratowaniu ludzkiego życia. Filmowy "Słoneczny patrol" na szczęście ma do siebie więcej dystansu - jak pokazał już zwiastun, szykuje się komedia, która zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest dziełem wybitnym.

Daje radę także obsada: Dwayne "The Rock" Johnson wciela się w Mitcha Buchannona (w oryginale David Hasselhoff), Zac Efron gra Matta Brody'ego (w oryginale David Charvet), Alexandra Daddario to nowa Summer Quinny (w oryginale Nicole Eggert), Kelly Rohrbach - C.J. Parker (w oryginale Pamela Anderson), zaś Ilfenesh Hadera - Stephanie Holden (w oryginale Alexandra Paul). Do tego dochodzi jeszcze Priyanka Chopra, która wciela się w Victorię Leeds, czyli tutejszy czarny charakter. W malutkich rólkach mają się także pojawić Hasselhoff i Anderson z oryginalnego serialu.

Film wejdzie na ekrany w maju, a tymczasem pojawiła się seria plakatów z wdzięcznym odniesieniem do "Gry o tron". Kto wie, może lepszych niż sam film.

baywatch01

baywatch02

baywatch03

baywatch04

REKLAMA