7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Nina Dobrev wróci w finale "Pamiętników wampirów". Ellen Pompeo wyreżyseruje odcinek "Chirurgów". Będzie reset "The Girlfriend Experience" w 2. sezonie. A oprócz tego piloty komedii Mindy Kaling, Adama Scotta i nie tylko.

1. Nina Dobrev wróci w finale "Pamiętników wampirów". Nina Dobrev powróci jako Elena w finale "Pamiętników wampirów". Odcinek napisali Julie Plec i Kevin Williamson, a wyreżyseruje go Julie Plec.

I know it's Thursday, but this is not a TBT. #BackOnSet #TVDForever

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nina Dobrev (@ninadobrev)

2. Ellen Pompeo wyreżyseruje odcinek "Chirurgów". Ellen Pompeo zadebiutuje w tym sezonie jako reżyserka. Na razie nie wiadomo, który odcinek wyreżyseruje.

3. Mindy Kaling z pilotem komediowym w NBC. Mindy Kaling i Charlie Grandy ("The Mindy Project") stworzą nowy serial komediowy dla NBC. Głównym bohaterem będzie Vince, "charyzmatyczny właściciel siłowni, który nie ma żadnych ambicji, i mieszka ze swoim bratem, boskim idiotą". Ich życie się zmienia, kiedy na progu pojawia się nastoletni syn Vince'a, owoc jego romansu ze szkoły średniej z dziewczyną o imieniu Priya (w którą wcielać się będzie sama Mindy).

4. Bokeem Woodbine w 2. sezonie "Underground". Bokeem Woodbine ("Fargo") dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Underground". Wcieli się w niewolnika, który decyduje się wyrwać na wolność.

5. Adam Scott i Craig Robinson w nowej komedii FOX-a. Adam Scott i Craig Robinson zagrają łowców duchów z Los Angeles w nowym serialu komediowym "Ghosted". Obaj panowie są także producentami serialu, wraz z Tomem Gormicanem ("That Awkward Moment") i Kevinem Ettenem ("Workaholics"). Na razie jest zamówienie dla pilota.

6. Reset "The Girlfriend Experience" w 2. sezonie. "The Girlfriend Experience" w 2. sezonie opowie nową historię, z nowymi bohaterami. Akcja będzie dziać się jednocześnie w dwóch miejscach - w Waszyngtonie i Nowym Meksyku. Anna Friel ("Pushing Daisies") wcieli się w w republikańską polityk, która wplątuje się w relację z prostytutką graną przez Louisę Krause ("Billions"). W Nowym Meksyku spotkamy Brię Jones (Carmen Ejogo), która uciekła przez niebezpiecznym klientem i szybko dowiaduje się, że przed tym życiem nie da się uciec. W planach jest 14 odcinków.

7. Na polskim Amazonie pojawił się "Sneaky Pete". Innych znaków życia - jak np. "Z: The Beginning of Everything" - na razie nie widać.

REKLAMA