14 serialowych nowości, które zobaczymy w lutym

"The Good Fight" (Fot. CBS)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Luty zapowiada się znacznie ciekawiej niż styczeń pod względem serialowych nowości. Przed nami marvelowski "Legion", "Wielkie kłamstewka" HBO, a także spin-off "Żony idealnej", komedia Netfliksa z Drew Barrymore i nie tylko.

"Powerless" (NBC) - 2 lutego


Nowy serial komediowy, który NBC stworzyło razem z DC Comics, opowiadać będzie o grupie pracowników firmy ubezpieczeniowej Wayne Security (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa), mających dość nietypowe zajęcie. To ludzie zajmujący się zawodowo sprzątaniem miasta po superbohaterach, którzy podczas ratowania świata zwykle dokonują też zwykle przypadkiem paru zniszczeń.

Szefem tego niezwykłego przedsięwzięcia jest niejaki Van Wayne, kuzyn samego Batmana, grany przez Alana Tudyka z "Firefly". W obsadzie serialu, który będzie nawiązywać do filmów dziejących się w świecie DC (np. "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"), znajdują się także Vanessa Hudgens, Danny Pudi i Ron Funches. Odcinek pilotowy napisał Ben Queen, który jest pomysłodawcą "Powerless" i do sierpnia był także jego showrunnerem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14