7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Rozdano nagrody amerykańskiej Gildii Aktorów Ekranowych, wielkie zwycięstwo "Stranger Things". Telewizja TNT wypuściła zapowiedzi "Animal Kingdom", "Claws" i nie tylko. A oprócz tego "This Is Us", "Mad Men" i inne.

1. Nagrody amerykańskiej Gildii Aktorów Ekranowych. Rozdano SAG Awards, główne nagrody - dla najlepszej obsady serialu dramatycznego i komediowego - dostały ekipy "Stranger Things" i "Orange Is the New Black". Najlepsi aktorzy komediowi to Julia Louis-Dreyfus ("Veep") i William H. Macy ("Shameless"), a dramatyczni - John Lithgow i Claire Foy ("The Crown"). Z kolei w kategoriach miniserialowych nagrody odebrali Sarah Paulson ("American Crime Story") i Bryan Cranston ("All the Way"). "Gra o tron" musiała zadowolić się wyróżnieniem dla ekipy kaskaderów.

2. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na gali. Skoro była gala, to znaczy, że są też tradycyjne rankingi E! Wśród najlepiej ubranych gwiazd znalazły się Taraji P. Henson, Yara Shahidi ("Black-ish"), Kirsten Dunst, Claire Foy i Maisie Williams. Do grona najgorzej ubranych zaliczono m.in. Thandie Newton i Taryn Manning.

3. Amanda Warren pojawi się w "This Is Us". Amanda Warren zagra matkę Williama, Dorothy. Poznamy ją w odcinku z flashbackami, w którym pojawi się się także Brian Tyree Henry z "Atlanty" w roli kuzyna Williama.

4. Jon Hamm mówi, że Don Draper już by nie żył. Jon Hamm powiedział, że Don Draper - który dziś byłby po 80-tce - na pewno nie dożyłby naszych czasów przy tym trybie życia, jaki prowadził.

5. Zapowiedź 2017 roku w TNT. W zwiastunie pojawiają się sceny z "Animal Kingdom", "Good Behavior", a także dwóch nowych seriali - "Claws" i "Will".

6. Zapowiedź komediodramatu "Claws".

7. I jeszcze zwiastun 2. sezonu "Animal Kingdom".

REKLAMA