7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

"The Good Place" z zamówieniem na 2. sezon. "Mozart in the Jungle" i "Red Oaks" z kolejnymi sezonami. Peter Capaldi opuszcza "Doktora Who" po 10. sezonie. A oprócz tego "Gotham", "Will", "Imperium" i nie tylko.

1. "The Good Place" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja NBC zamówiła składający się z 13 odcinków 2. sezon "The Good Place".

2. "Mozart in the Jungle" i "Red Oaks" z kolejnymi sezonami. Amazon zamówił 4. sezon "Mozart in the Jungle" i finałowy już 3. sezon "Red Oaks".

3. Peter Capaldi opuszcza "Doktora Who" po 10. sezonie. Peter Capaldi potwierdził w rozmowie z radiem BBC, że opuści "Doktora Who" po 10. sezonie (który będzie mieć premierę w kwietniu). Po raz ostatni zobaczymy go w roli Dwunastego Doktora w świątecznym odcinku z 2017 roku.

4. Eva Longoria pojawi się w "Imperium". Aktorka wcieli się w szefową komisji hazardowej, która może spełnić - bądź zniszczyć - marzenia Luciousa o podboju Las Vegas.

5. Nathalie Kelley w obsadzie nowej "Dynastii". Nathalie Kelley ("Pamiętniki wampirów") zagra Cristal, Latynoskę, która poślubi Blake'a Carringtona.

6. Człowiek-Zagadka w kostiumie w zapowiedzi powrotu "Gotham". Serial wraca w kwietniu.

7. Zwiastun serialu "Will" o młodym Szekspirze. Punkrockowa wersja przygód młodego Szekspira zadebiutuje tego lata w TNT.