Lotnik, kryj się! Philip i Elizabeth w nowym teaserze 5. sezonu "The Americans"

"The Americans" (Fot. FX)

0

Zwyczajna para z przedmieścia prowadząca nudne rozmowy o niczym? Nie do końca. Pojawiła się nowa zapowiedź 5. sezonu, a w niej nasi ulubieni szpiedzy.

"The Americans" w zeszłym roku umocniło swoją pozycję jednego z najlepszych seriali dramatycznych, jakie są teraz emitowane. Przed nami jeszcze dwa sezony, piąty będzie mieć premierę 7 marca. Znamy już jego oficjalny opis, który nie zawiera nawet pół spoilera.

W nowym sezonie "The Americans" aranżowane małżeństwo Philipa i Elizabeth Jenningsów stanie się bardziej namiętne i prawdziwe w obliczu eskalacji zimnej wojny. Znajomość Paige z Matthew, synem ich sąsiada, agenta FBI Stana Beemana, dalej komplikuje sprawy, jako że Stan - najlepszy przyjaciel Philipa - pozostaje największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Jenningsów.

Pojawił się także nowy teaser, bliźniaczo podobny do poprzedniego. Tyle że miejsce Paige wychodzącej ze szkoły zajęli jej rodzice wychodzący z domu i prowadzący dość banalną rozmowę o bałaganie w ogródku Stana, czymś do roboty dla Henry'ego itp. Sytuacja się powtarza - nadlatuje głośny samolot wojskowy, a ci nie kryją się instynktownie, tylko jakby nigdy nic dalej rozmawiają o niczym.


Jeśli nie widzieliście jeszcze teasera z małą agentką Paige, oto i on.