8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nowe przygody Supermana" (Fot. ABC)

0

Rihanna w zwiastunie finałowego sezonu "Bates Motel". Teri Hatcher - czyli Lois Lane z serialu "Nowe przygody Supermana" - w obsadzie "Supergirl". Ruszyły zdjęcia do "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Kraina bezprawia", "Outlander", wampiry i nie tylko.

1. Rihanna w zwiastunie finałowego sezonu "Bates Motel". Rihanna wcieli się w Marion Crane, postać, którą w "Psychozie" Alfreda Hitchcocka grała Janet Leigh.

2. Teri Hatcher w obsadzie "Supergirl". Teri Hatcher - Lois Lane z serialu "Nowe przygody Supermana" - wcieli się w nowy czarny charakter w 2. sezonie "Supergirl". Szczegóły na razie trzymane są w tajemnicy, ale wiadomo, że postać zostanie z nami na dłużej. W "Supergirl" gra już Dean Cain - czyli Superman z "Nowych przygód Supermana" - który pojawia się na ekranie w roli Jeremiah Danversa, ojca Alex i Kary.

3. Piosenki Rachel Bloom i ekipy "La La Land" w crossoverze "Supergirl" i "Flasha". Rachel Bloom napisała piosenkę "Superfriends", którą zaśpiewają Melissa Benoist i Grant Gustin. Z kolei Benj Pasek i Justin Paul - duet, któremu zawdzięczamy "City of Stars" z musicalu "La La Land" - stworzył numer "Runnin’ Home to You", który wykona Gustin.

4. "Kraina bezprawia" oraz "Hap i Leonard" w marcu w Polsce. W poniedziałek 20 marca o godz. 21:00 AMC Polska pokaże premierowy odcinek 2. sezonu "Krainy bezprawia" ("Into the Badlands"), serialu sztuk walki rozgrywającego się w postapokaliptycznej przyszłości. W czwartek 30 marca o godz. 21:00 w polskim AMC wystartuje 2. sezon serialu "Hap i Leonard", oparty na "Mucho Mojo", czyli drugim tomie cyklu Joego Lansdale'a o Hapie i Leonardzie.

5. Kolejne nowe twarze w obsadzie "Outlander". Do obsady 3. sezonu serialu "Outlander" dołączyli Gary Young i Charlie Hiett. Young wcieli się w pana Willoughby'ego, Chińczyka, który znalazł się w XVIII-wiecznej Szkocji i zostanie powiernikiem Jamiego. Hiett zagra kapitana Thomasa Leonarda z British Navy.

6. "Endeavour" powraca dziś wieczorem w Ale kino+. 4. sezon brytyjskiego serialu kryminalnego "Endeavour" startuje 1 lutego o godz. 21:00 w Ale kino+. Pierwszy odcinek zawierać będzie sprawę tajemniczego utonięcia, "myślącą maszynę" i zimną wojnę w tle. Kolejne odcinki w kolejne środy. A przy okazji polecamy naszych 10 powodów, aby oglądać "Endeavour".

7. David Anders wróci do "Pamiętników wampirów". David Anders, czyli serialowy John Gilbert, zapowiedział swój powrót do "Pamiętników wampirów" w finale serialu.

8. Ruszyły zdjęcia do "Star Trek: Discovery". Nowy statek, nowi bohaterowie, nowe misje - w zeszłym tygodniu ruszyła produkcja "Star Trek: Discovery". A plan serialu wygląda tak: