Kolejna aktorka zamierza odejść z "Chirurgów"

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Po 13. sezonie obsada "Chirurgów" znów się zmieni. Nową pracę znalazła sobie aktorka, która grała w serialu Shondy Rhimes od kilku sezonów.

TVLine donosi, że Jerrika Hinton, która od 2012 roku wciela się w dr Stephanie Edwards, zamierza odejść z "Chirurgów". Aktorka ma już nową pracę i w 14. sezonie na pewno jej nie zobaczymy w stałej obsadzie serialu ABC.

greys45

Jerrika Hinton dostała jedną z głównych ról w nowej produkcji HBO - tragikomicznym serialu dramatycznym Allana Balla, opowiadającym o wielorasowej rodzinie Bishopów, składającej się z ojca profesora filozofii, jego żony prawniczki (Holly Hunter), trójki adoptowanych dzieci (z Somalii, Wietnamu i Kolumbii) oraz jednego dziecka biologicznego. Znana z "Chirurgów" aktorka wcieli się w Ashley, adoptowaną córkę somalijskiego pochodzenia, która prowadzi internetowe imperium modowe.

Hinton chciała odejść z "Chirurgów" już w zeszłym roku, kiedy znalazła się w obsadzie pilota komedii "Toast" Shondalandu. Wtedy sugerowano jej, że mogłaby grać w obu serialach naraz, ostatecznie jednak ABC z nowej komedii całkiem zrezygnowało.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób "Chirurdzy" pożegnają dr Edwards i czy będzie mogła pojawiać się gościnnie w kolejnych sezonach (jeszcze nie ma zamówienia na 14. sezon, ale wszystko wskazuje na to, że będzie). W poprzednich sezonach serial opuścili Patrick Dempsey i Sara Ramirez.