"American Crime" pokaże, jak się żyje imigrantom. Zobaczcie zwiastuny 3. sezonu

Przemyt ludzi, prostytucja, praca za grosze - w 3. sezonie "American Crime" odsłoni najbrzydsze oblicza amerykańskiego snu. W zwiastunach obok twarzy znanych z poprzednich serii pojawia się Sandra Oh.

W 3. sezonie "American Crime" przeniesie się do Karoliny Północnej i skupi się na imigracji, prawach pracowniczych oraz reprodukcyjnych, a także przemycie ludzi. Produkcję serialu wciąż prowadzi oscarowy scenarzysta John Ridley, a w obsadzie znajdują się aktorzy, których znamy z poprzednich odsłon.

Jedną z głównych ról zagra Benito Martinez. Zobaczymy go w roli ojca, który nielegalnie przybywa do Stanów Zjednoczonych z Meksyku, aby szukać zaginionego syna, i przekonuje się na własnej skórze, jak wygląda praca w rolnictwie w USA. Powróci także Regina King, która wcieli się w pracownicę socjalną, pomagającą młodym ludziom. Znany z 2. sezonu Connor Jessup zagra młodego narkomana, który zaczyna pracować na farmie i staje się świadkiem licznych niesprawiedliwości.

W nowych rolach pojawią się również Felicity Huffman, Timothy Hutton i Lili Taylor, a ponadto do obsady "American Crime" dołączyła znana z "Chirurgów" Sandra Oh. Premiera 3. sezonu zaplanowana jest na 12 marca.

REKLAMA