10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"MacGyver" (Fot. CBS)

Będzie crossover "Hawaii Five-0" i "MacGyvera". Kevin Sorbo pojawi się w "Supergirl". CW zamawia pilot z Lucy Hale w roli głównej. A oprócz tego "Underground", "McMafia", "Timeless" i nie tylko.

1. Będzie crossover "Hawaii Five-0" i "MacGyvera". Telewizja CBS pokaże 10 marca kolejny swój crossover. Daniel Dae Kim, Grace Park i Taylor Wily z "Hawaii Five-0" pojawią się gościnnie w "MacGyverze". Akcja odcinka będzie się działa na Hawajach.

2. Kevin Sorbo pojawi się w "Supergirl". Kevin Sorbo - czyli dawny serialowy Herkules - dostał rolę powracającą w "Supergirl". Zagra tajemniczy czarny charakter.

3. Problemy z rebootem "L.A. Law". Reboot prawniczego serialu "L.A. Law" ("Prawnicy z Miasta Aniołów"), który powstawał dla telewizji ogólnodostępnej, jest obecnie przerabiany na projekt dla kablówki.

4. CBS zamawia pilot komedii o policjantach. CBS zamówił pilot sitcomu "Brothered Up", którego twórcą jest Mark Gross ("Mike & Molly"). Bohaterami będą dwaj policjanci - Afroamerykanin i Pakistańczyk - patrolujący razem ulice Detroit.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie foty z 11. odcinka 12. sezonu, czyli "Regarding Dean".

6. James Norton w serialu "McMafia". "McMafia" to nowy serial BBC, w którym James Norton wcieli się w mającego związki z mafią Brytyjczyka o rosyjskich korzeniach.

mcmafia456

7. CW zamawia pilot z Lucy Hale w roli głównej. Pilot komediodramatu "Life Sentence" dostał zamówienie od CW. Lucy Hale ("Pretty Little Liars") wcieli się w młodą kobietę, która dowiedziawszy się, że umiera na raka, postanawia przeżyć ostatnie chwile pełnią życia. Ostatecznie jednak okazuje się, że wcale nie umiera - za to będzie musiała żyć z wszystkimi wyborami, których dokonała w międzyczasie.

8. Edie Falco w "Law & Order: True Crime". Edie Falco zagra Leslie Abramson, prawniczkę braci Menendez w "Law & Order: True Crime - The Menendez Murders".

9. Misha Collins na zdjęciach z "Timeless". Misha Collins pojawi się w "Timeless" jako Eliot Ness w odcinku z 13 lutego. Więcej zdjęć tutaj.

Timeless - Season 1

10. Bohaterowie "Underground" na plakatach. Całą serię znajdziecie tutaj. Serial wraca 8 marca.

underground01

underground02

underground03

underground04

REKLAMA