7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story" (Fot. FX)

"24: Dziedzictwo" miało rozczarowującą oglądalność po Super Bowl, furorę za to zrobił występ Lady Gagi. Annette Bening dołącza do obsady: "Katrina: American Crime Story". Kai powraca do "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "Casual", "Flash" i nie tylko.

1. "24: Dziedzictwo" miało rozczarowującą oglądalność po Super Bowl. Seriale emitowane po finale Super Bowl notują zazwyczaj rekordy oglądalności, tymczasem pierwszy odcinek spin-offu "24 godzin" obejrzało zaledwie 17,6 mln/6,1 widzów. To najsłabsza oglądalność od czasu "Agentki o stu twarzach" w 2003 roku i najsłabsze demo od 1988 roku. Przy okazji przypominamy, że "24: Dziedzictwo" startuje dziś wieczorem w FOX Polska, a naszą recenzję znajdziecie tutaj.

2. Annette Bening dołącza do obsady: "Katrina: American Crime Story". Annette Bening zagra Kathleen Blanco, byłą gubernator Luizjany, w 2. sezonie "American Crime Story".

3. Judy Greer w 3. sezonie "Casual". Judy Greer dostała rolę powracającą w "Casual". Zobaczymy ją w roli samotnej matki, która jest przepracowana i potrzebuje rozrywki w życiu (a tę będzie w stanie jej dostarczyć Alex).

4. Kai powraca na nowych zdjęciach z "Pamiętników wampirów". Chris Wood powróci jako Kai Parker w odcinku z 17 lutego. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Kathleen Rose Perkins w pilocie NBC. Znana z "Episodes" Kathleen Rose Perkins dostała rolę w "Good Girls", pilocie serialu o trzech matkach i żonach z przedmieścia, które znajdą się w sytuacji, kiedy będą musiały wiele zaryzykować.

6. "Flash" powraca w AXN. 3. sezon będzie miał premierę w AXN 20 lutego o godz. 21:00.

7. I jeszcze występ Lady Gagi na Super Bowl. O ile "24: Dziedzictwo" rekordu nie pobiło, występ Lady Gagi w przerwie finału Super Bowl miał rewelacyjną oglądalność. Możecie go zobaczyć w całości tutaj.

REKLAMA