10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania z Zielonego Wzgórza" (Fot. Netflix)

Netflix podaje daty premier kilku nowości i wypuszcza zwiastuny (jest nowa "Ania z Zielonego Wzgórza"!). W telewizji FOX debiutuje dziś "Legion". A oprócz tego "Flash", "Ostatni okręt" i nie tylko.

1. Nowa "Ania z Zielonego Wzgórza" (czyli "Anne") w maju na Netfliksie. Netflix zorganizował wczoraj konferencję, na której zostały zaprezentowane serialowe nowości i podane daty premier. I tak oto dowiedzieliśmy się, że nowy rudzielec zadebiutuje na naszych ekranach już 12 maja, a tymczasem możecie zerknąć na pierwszy zwiastun serialu.

2. A w kwietniu poznamy #Girlboss. Również na Netfliksie 21 kwietnia pojawi się nowy serial komediowy "Girlboss", oparty na autobiograficznym bestsellerze Sophii Amoruso. Główną bohaterkę, spłukaną anarchistkę, która buduje od zera imperium modowe, zagra Britt Robertson.

3. Kolejny teaser od Netfliksa - "Dear White People". Serial komediowy oparty na filmie Justina Simiena pod tym samym tytułem startuje 28 kwietnia.

4. Bill Nye będzie ratował świat od kwietnia. Premiera programu "Bill Nye Saves the World", który będzie rozprawiał się za pomocą nauki z różnymi szkodliwymi mitami, została zapowiedziana na 21 kwietnia. W 1. sezonie gościnnie pojawią się Zach Braff i Donald Faison z serialu "Scrubs", a także Rachel Bloom, Joel McHale czy Wil Wheaton.

5. Z kolei "Grace and Frankie" wraca 24 marca. A 3. sezon zapowiada taki oto interesujący teaser.

6. Nowe twarze w 5. sezonie "House of Cards". Patricia Clarkson i Campbell Scott pojawią się w 5. sezonie "House of Cards".

7. "Love" z zamówieniem na 3. sezon. Ostatni na dziś news netfliksowy - powstanie 3. sezon komediodramatu "Love" Judda Apatowa.

8. W telewizji FOX startuje dziś "Legion" - nowy serial twórcy "Fargo". "Legion" debiutuje w FOX Polska 9 lutego o godz. 22:00. Zapraszamy do oglądania, bo to audiowizualna uczta i zarazem czyste szaleństwo, jakiego jeszcze w telewizji nie było. Nasza recenzja trzech pierwszych odcinków jest tutaj.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj znajdziecie foty z 13. odcinka 3. sezonu, w którym czeka nas podróż do Gorilla City.

10. Jodie Turner-Smith z awansem w "Ostatnim okręcie". Jodie Turner-Smith, czyli serialowa Azima Kandie, będzie w stałej obsadzie "Ostatniego okrętu" od 5. sezonu.

REKLAMA