7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Michael C. Hall pojawi się w "The Crown". MTV kasuje dwa seriale komediowe. "Angie Tribeca" wraca w kwietniu. A oprócz tego "Channel Zero", "SS-GB", "Legion" i nie tylko.

1. Michael C. Hall pojawi się w "The Crown". Michael C. Hall zagra prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 2. sezonie "The Crown". Znana z "Quarry" Jodi Balfour wcieli się w jego żonę, Jackie Kennedy.

2. MTV kasuje dwa seriale komediowe. "Loosely Exactly Nicole" i "Mary + Jane" zostały skasowane. Nie wiadomo, co będzie ze "Sweet/Vicious" - serial miał najsłabszą oglądalność z całej trójki (tylko 180 tys.), ale zebrał pozytywne recenzje.

3. Ed Sheeran i Alec Baldwin w zapowiedzi jutrzejszego "Saturday Night Live". Alec Baldwin poprowadzi program, Ed Sheeran będzie gościem muzycznym.

4. "Channel Zero" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. "Channel Zero" dostał zamówienie na 3. i 4. sezon od telewizji SyFy.

5. "SS-GB" z premierą w lutym. Nowy serial BBC, opowiadający o tym, co by było, gdyby Niemcy wygrali Bitwę o Anglię, startuje 19 lutego.

6. O "Legionie" piszemy na Newsweek.pl. Takiego serialu jeszcze nie było! "Legion" to czyste szaleństwo - piszę w newsweekowej recenzji.

7. "Angie Tribeca" wraca w kwietniu. "Angie Tribeca" wróci 10 kwietnia z 3. sezonem. Tym razem główni bohaterowie będą ścigać seryjnego mordercę - po całej Ameryce i na dodatek jeszcze przestrzeni kosmicznej. Gościnnie w tym sezonie pojawią się Chris Pine, Natalie Portman, Michelle Dockery, Niecy Nash, Jack McBrayer, Rob Riggle, Heather Graham, Ed Helms i Mary McCormack.