7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Seriale Shondy Rhimes z kolejnymi sezonami. "Dolina Krzemowa" wraca w kwietniu. "The White Princess" startuje na Wielkanoc. A oprócz tego "Legion", "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Seriale Shondy Rhimes z kolejnymi sezonami. Telewizja ABC zamówiła 14. sezon "Grey's Anatomy", 7. sezon "Skandalu i 4. sezon "How to Get Away with Murder". Czwarty serial Shondalandu, "The Catch" wróci w marcu z 2. sezonem, a piąty, "Still Star-Crossed", ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

2. "Dolina Krzemowa" wraca w kwietniu. 4. sezon "Doliny Krzemowej" zadebiutuje 23 kwietnia, tydzień po "Veepie". Znów dostaniemy 10 odcinków.

3. "Legion" z nie najlepszą oglądalnością na starcie. 1,6 mln/0,8 - taką oglądalność miał 1. odcinek "Legionu". Nie jest to najlepszy wynik w porównaniu z innymi serialami telewizji FX - "American Crime Story" miało na starcie 5,1 mln widzów, "Fargo" 2,7 mln, "The Strain" 3 mln itd. Nawet "The Bastard Executioner" wypadł lepiej, bo pierwszy odcinek zobaczyło w FX 2,1 mln Amerykanów.

4. Jack Coleman byłym mężem Reby McEntire w pilocie ABC. Jack Coleman dołączył do obsady nowego serialu Marca Cherry'ego ("Desperate Housewives"). Rzecz się dzieje w małym miasteczku na Południu, Reba McEntire gra lokalną szeryf, której światopogląd się zmienia, po tym jak pojawia się agent FBI, by pomóc jej rozwiązać sprawę strasznej zbrodni. Jack Coleman zagra byłego męża głównej bohaterki, który teraz ożenił się z jej dawną najlepszą przyjaciółka (Amanda Detmer).

5. CBS zamawia kolejny pilot od twórców "Jak poznałem waszą matkę". Carter Bays i Craig Thomas stworzą pilot sitcomu "Distefano", w którym główną rolę gra Chris Distefano. Bohaterami jest młoda para - on Włoch, ona Portorykanka - którzy wychowują swoją malutką córeczkę i robią, co mogą, żeby ich rodziny zaczęły się ze sobą dogadywać.

6. Christine Baranski chce grać w "Saturday Night Live". Christine Baranski widzi idealną rolę dla siebie w "Saturday Night Live" - to Betsy DeVos, nowa amerykańska sekretarz edukacji.

7. "The White Princess" startuje w kwietniu. Oparta na książce Philippy Gregory kontynuacja "Białej królowej" zadebiutuje 16 kwietnia w telewizji Starz. Tym razem przeniesiemy się do 1485 roku i będziemy towarzyszyć księżniczce Elżbiecie, która ma wyjść za mąż za Henryka Tudora. Sprawy jednak się komplikują.

whiteprincess4567