7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Milo Ventimiglia z "This Is Us" prezentuje swoją nową twarz. Nicole Kidman chce zekranizować powieść "The Expatriates". Colleen Wing z "Iron Fista" pokazuje, co potrafi. A oprócz tego "The Americans", "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Colleen Wing z "Iron Fista" pokazuje, co potrafi. Netflix wypuścił fragment "Iron Fista", w którym sojuszniczka głównego bohatera udowadnia, że niełatwo ją pokonać.

2. "Nashville" w marcu uda się na przerwę. Finał pierwszej części 5. sezonu "Nashville" zaplanowano na 9 marca.

3. "Weekend Update" dostaje własny spin-off. "Weekend Update" to teraz część "Saturday Night Live", ale od przyszłego sezonu może to być coś więcej. NBC planuje 30-minutowy spin-off, który byłby pokazywany w czwartki. Jest to związane z tym, że oglądalność programu rośnie, odkąd wybory prezydenckie w USA wygrał Donald Trump.

4. Milo Ventimiglia z "This Is Us" w nowym wydaniu. Milo Ventimiglia wrzucił na Twittera zdjęcie bez wąsów, sugerując przy tym, że zobaczymy młodszą wersję Jacka (możliwe, że jeszcze z czasów przed poznaniem Rebeki).

5. Octavia Spencer poprowadzi "Saturday Night Live". Octavia Spencer będzie gospodynią popularnego programu satyrycznego 4 marca.

6. Nicole Kidman chce zekranizować powieść "The Expatriates". Nicole Kidman zabezpieczyła prawa do telewizyjnej adaptacji powieści "The Expatriates" Janice Y.K. Lee, opowiadającej o trzech Amerykankach żyjących w Hongkongu.

7. Plakat "The Americans" na 5. sezon. Start 7 marca.

theamericans-0001

REKLAMA