6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

0

"American Crime Story" i "Black-ish" z kolejnymi nagrodami. Guillermo del Toro potwierdza 2. sezon "Trollhunters". HBO zamawia pełny sezon "Succession". A oprócz tego "Iron Fist", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. "American Crime Story" i "Black-ish" z kolejnymi nagrodami. National Association for the Advancement of Colored People rozdało swoje nagrody. Wśród laureatów znalazły się takie seriale, jak "American Crime Story", "Queen Sugar", "This Is Us" i "Black-ish".

2. Guillermo del Toro potwierdza 2. sezon "Trollhunters". Guillermo del Toro powiedział w wywiadzie dla "Entertainment Weekly", że składający się z 13 odcinków 2. sezon "Trollhunters" już powstaje.

3. Jeszcze jeden teaser serialu "Iron Fist". Premiera 17 marca.

4. HBO zamawia pełny sezon "Succession". "Succession" to serial dramatyczny, opowiadający o losach bogatej, lecz dysfunkcyjnej rodziny, która prowadzi imperium medialne. Głowę rodziny zagra Brian Cox, scenariusz pisze Jesse Armstrong ("The Thick of It", "Black Mirror"). Na razie zamówiono składający się z 10 odcinków 1. sezon.

5. "The Walking Dead" powraca dziś w FOX Polska. W poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00 będzie premiera drugiej części 7. sezonu "The Walking Dead" na kanale FOX. Zapraszamy!

6. Trailer 2. sezonu "Underground". Serial wraca 8 marca.